Anksčiau pradėjome straipsnių apie įtempiamąsias lubas ciklą. Jau aptarėme trumpą šių lubų istoriją, glaustai įvertinome privalumus. Dabar norime daugiau papasakoti apie dekoravimo galimybes, kurias suteikia įtempiamųjų lubų ypatybės. Šia tema mus konsultuoja CLIPSO bei kitų gerai žinomų Europoje PVC lubų gamintojų atstovas – UAB „Studijos“ vadovas Vitalijus Golubevas bei ALTEZA įtempiamų lubų atstovo Lietuvoje, UAB „Baltic House“, vadybininkė Natalija Možeikienė.

Spalviniai sprendimai

Pasirinkę įtempiamąsias PVC lubas, turėsite puikią galimybę sukurti efektingą, originalų ir praktišką interjerą. Pasak UAB „Studijos“ vadovo, jos patenkins bet kokį skonį ir išreikš šeimininko individualumą. Daugiau kaip 200 spalvų ir atspalvių, įskaitant metaliko, blizgias, matines, aksomines ir pusiau skaidrias įtempiamųjų lubų dangas – tai plačiausia erdvė Jūsų fantazijai. Įtempiamosios lubos gali tapti puikiu sprendimu pakeisti įprastinę baltą lubų spalvą, ją parenkant pagal interjero koloritą, arba tiesiog pasirinkus mėgstamiausią.

Blizgesys

Įtempiamosios lubos su lakuota danga – tai dar vienas išskirtinis sprendimas, kurį leidžia įgyvendinti PVC plėvelė. Kaip teigia ALTEZA atstovė Natalija Možeikienė, šios lubos pasižymi išskirtiniu blizgesiu, dėl kurio lubose susidaro veidrodinis efektas ir atsispindi visas interjeras. Tokiu būdu vizualiai praplečiama erdvė. UAB „Studijos“ atstovas mėgstantiems prabangius, solidžius interjerus gali pasiūlyti aksominę arba marmurinę dangą. Klasikinio stiliaus vertintojams siūlomos matinės tekstūros lubos su pasteliniais atspalviais ir bet kokiu įmanomu retušuotu vaizdu ant jų.

Forma

ALTEZA atstovė pabrėžia, kad lubų formai ribų nėra. Visos lubos iš PVC plėvelės gali būti unikalios formos, priklausomai nuo kambario išmatavimų bei kliento norų. Jei jūsų netenkina įprastinė stačiakampė lubų forma, galite rinktis apskritas, lanko formos lubas. Išrankesniems klientams siūlomos unikalios formos ir įvairių lygių lubos.

Meninės lubos

Nenuostabu, kad ilgus amžius žmonės puošdavo erdvę virš savo galvų įmantriais ornamentais, mitologiniais siužetais, paveikslais, imituojančiais dangaus skliautą. Postmodernizmo epochoje lubų apipavidalinimo menas susijungė su naujausiomis technologijomis. Taip atsirado meninės įtempiamosios lubos. Jos yra praktiškos, ekologiškai švarios, atsparios ugniai ir patogios prižiūrėti. Meninės lubos suteikia namams grožio, interjeras įgyja ryškų, nepakartojamą charakterį.

Vienas iš įtempiamųjų lubų variantų – CLIPSO-PRINT. Tai meninis įtempiamas audeklas, kuris pagal savo struktūrą yra gruntuota drobė, paruošta bet kokiam vaizdui sukurti. Ant įtempto audeklo galima nupiešti piešinį bet kokios rūšies dažais, naudojamais tapyboje (aliejiniais, akriliniais), taip pat atspausdinti Jūsų pasirinktą plačiaformatį paveikslą. Vienintelis svarbus atrankos kriterijus – ypač geros kokybės nuotraukos. CLIPSO atstovai gali pasiūlyti puikių gamtos vaizdų, taip pat paveikslų su gėlėmis, gyvūnais; lubų tapybą, dekoravimą, ornamentus ir abstrakcijas iš savo katalogo. Pasak ALTEZA atstovės, norimas fotografijas taip pat galima pavaizduoti ir ant lubų iš PVC plėvelės ART-print.

Nors pirminė plėvelės su atspausdinta fotografija paskirtis yra lubų dekoravimas, tačiau ji puikiai tinka ir sienų dekorui.

www.lubusprendimai.lt

www.alteza.lt