Clipso_lubos

Tęsdami įtempiamųjų lubų temą, su „Clipso“ atstovo Vitalijaus Golubevo pagalba nagrinėjame praktinę šių lubų pusę.

Montavimas

Praktinės įtempiamųjų lubų savybės pasimato jau lubas montuojant. Viskas, kuo reikia pasirūpinti – tai pastumti baldus arčiau kambario centro, kad būtų priėjimas prie sienų. Statistiškai vidutiniame bute likęs darbas specialistų atliekamas vidutiniškai per dvi dienas – per visą sienos perimetrą pritvirtinamas profilis, prie kurio tvirtinamos įtempiamosios lubos. Montavimo metu nėra jokių dulkių ar nemalonių kvapų.

Ką slepia įtempiamos lubos?

Pradedant apdailos darbus naujos statybos arba remontą senos statybos būste, susiduriame su daugybe neišvaizdžiai atrodančių dalykų. Visų pirma, lubos nelygios, po jas išvedžiotos įvairios komunikacijos – elektros laidai, ventiliacijos vamzdžiai... Įtempiamosios lubos neabejotinai ir vėl tampa tinkamiausiu sprendimu. Dėl lengvo montavimo visi šie trūkumai greitai paslepiami, o lubos tampa idealiai lygios.

Techninės charakteristikos

Be jau minėtų privalumų, kuriuos suteikia įtempiamųjų lubų montavimas, pati šio tipo lubų medžiaga pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis. Visų pirma, Clipso luboms naudojama medžiaga yra nedegi, todėl jos puikiai tinka virtuvėms. Ant šių lubų nesikaupia kondensatas, todėl jos tiks ir vonios kambariams, saunoms, baseinams. O turbūt viena svarbiausių savybių būtų ta, jog įtempiamosios lubos Clipso nepraleidžia drėgmės, todėl, jei kartais jus užlietų kaimynas, 1 kv. metras lubų sulaikytų net 100 litrų vandens.

O kalbant apie priežiūrą...

Laikui bėgant įtempiamosios lubos neišblunka ir nepagelsta, neįlinksta, neskilinėja... Ir nors gamintojai suteikia 10 metų garantiją, šios lubos tarnaus jums gerokai ilgiau. O kad taip atsitiktų, joms nereikia jokios ypatingos priežiūros.

Daugiau informacijos www.lubusprendimai.lt