Suomiai tai pasiekė pasitelkę dizainerį Harrį Koskineną

Nerūdijantysis plienas namų ašyje

Virtuvės erdvė yra tarsi namų ašis. Pastaraisiais metais ji tapo ypač aktuali. O stalviršis – tai pagrindinis virtuvės paviršius, todėl rinktis jį reikia itin atsakingai. Ruošdami maistą ant stalviršio dedame ir karštus, ir šaltus indus, šlapius virtuvės reikmenis, pjaustome maisto produktus, todėl jis privalo būti atsparus bei patikimas. Įmonės „Stala“ nerūdijančiojo plieno stalviršiai būtent tokie – patvarūs bei lengvai prižiūrimi. Medžiaga higieniška, lengvai valoma, todėl virtuvėje daug lengviau palaikyti švarą. Ne veltui profesionalų virtuvėse beveik visi paviršiai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno.

 

 

Ne tik praktiška, bet ir dailu

Nerūdijančiojo plieno stalviršiai klientams dažnai asocijuojasi su medžiaga, naudojama tik profesionalų virtuvėse, pramoninėse ar ūkinėse patalpose. Ir iš dalies jie yra teisūs: nerūdijantysis plienas išsiskiria savita estetika, dėl to jį savo kolekcijose naudoja net prabangių virtuvių gamybos bendrovės, tokios kaip „Bulthaup“ ar „SieMatic“. Nerūdijantysis plienas patraukia tuo, kad yra nesintetinė, „tikra“ medžiaga, kaip medis, akmuo ar stiklas ir todėl interjere ji atrodo konceptualiai ir originaliai.

Plieninių stalviršių gamintoja „Stala“, norėdama paneigti stereotipą, kad nerūdijantysis plienas yra tik šalta ir techniška medžiaga, kartu su garsiu dizaineriu Harriu Koskinenu sukūrė raštuotų plieno stalviršių kolekciją „StalaTex“, kurioje panaudoti aštuoni unikalūs dizainerio piešti motyvai. Raštais dekoruotą nerūdijantįjį plieną bendrovė pasiūlė pirmoji pasaulyje. Pasak Harrio, visas dėmesys buvo skirtas tam, kad namams būtų galima suteikti daugiau šilumos bei komforto. Raštų motyvų idėja gimė iš kontrastų, geometrijos bei asociacijų su aplinka, kas puikiai atsispindi galutinėje kolekcijoje. Paviršiai įgauna tam tikrą savitumą ir jaukumą, kai juose galima pajusti dizainerio rankos prisilietimą.

Kolekcijoje yra įvairių raštų, todėl klientai gali rasti savo interjerui tinkamiausią dekorą. Nuo šiol nerūdijantysis plienas derės ne tik konceptualiame lofto interjere, bet ir taps įdomiu jaukaus ir romantiško būsto akcentu.

 

 

Tvarumas

Nerūdijantysis plienas – yra ne tik praktiškas, bet ir atsakingas pasirinkimas. Gamyboje naudojama nerūdijančiojo plieno žaliava yra iki 90% perdirbama. Gamintojas perdirba visas gamykloje susikaupiančias nerūdijančiojo plieno atliekas. Kadangi nerūdijantysis plienas yra nesenstanti ir nepaprastai patvari medžiaga, ir po ilgo tarnavimo laiko ji gali būti visiškai perdirbta į naują žaliavą arba panaudota pakartotinai kitur.

Jūsų stalviršis – per kelias savaites

Dizainas, funkcionalumas ir kokybės siekimas – beveik du dešimtmečius vienija baldų studiją „KiTAIP“ ir jos atstovaujamą stalviršių gamintoją „Stala“.

UAB „KiTAIP“ dizaineriai padeda išsirinkti, suprojektuoti ir įsigyti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno stalviršio variantą. „Stala“ gamykla pasižymi ypatingu operatyvumu ir patikimumu, todėl gaminiai užsakovą pasiekia per kelias savaites.

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: stala.com, kitaip.eu

tel. + 370 699 21 038, + 370 655 62 388

 

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“