Praktiškumas, funkcionalumas, estetika ir moderni klasika – toks turbūt būtų taikliausias neseniai rinkai pristatytų Vokietijos bendrovės JUNG gaminių apibūdinimas. Šios dizaino ir technikos naujovės neabejotinai atkreips naujų namų interjerus kuriančių dizainerių ar būstą atnaujinti suplanavusių gyventojų dėmesį.


Patalpų temperatūros valdymas: termostatai

Išmanusis, valdomas programėle ir derantis bet kuriame interjere. Naujasis JUNG patalpų termostatas su išmaniuoju telefonu sujungtas patikimu „Bluetooth Low Energy“ ryšiu ir valdomas programėle „JUNG Temperature Config“.

„Tai ypač aktualus pasirinkimas ieškantiems harmonijos tarp funkcionalumo ir estetikos. Šis inžinerinis elementas montuojamas tuose pačiuose rėmeliuose kaip ir kiti JUNG apšvietimo sistemos elementai, todėl puikiai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą ir leidžia mėgautis išmaniai kuriamu komfortu“, – sako „JUNG Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis.

Kalbant apie įrenginio estetinę pusę, JUNG suteikia visišką laisvę jo išvaizdą priderinti prie bendros interjero vizijos: 96 spalvos ir visos įmanomos JUNG dizaino linijos.

Modernus, su ekranu. JUNG termostatas su jutikliniu ekranu suteikia galimybę reguliuoti patalpų mikroklimatą itin patogiai ir paprastai – prisilietimu.

„Kokybiškos medžiagos, aiški forma ir daili išvaizda atliepia prekės ženklo filosofiją kuriant gaminio dizainą. Šio konstrukcija kompaktiška, plokščia, o stiklo ekranas – elegantiškas“, – privalumus vardija „JUNG Vilnius“ vadovas.

R. Skurdenio teigimu, termostatu galima valdyti vandenines ir elektrines grindinio šildymo sistemas bei radiatorius, o jeigu sistemoje veikia šilumos siurblys – ir patalpų vėsinimą vasarą. Taip pat laikmačiu galima nustatyti, kad norima temperatūra patalpoje būtų pasiekta reikiamu laiku.

Siūloma rinktis iš AS, A, CD, LS dizaino linijų ir dviejų klasikinių spalvų: juodos arba baltos. Taip pat termostatas gali būti integruojamas į modulinę išmaniųjų namų sistemą „LB Management“.

Nauji vėjai jungiklių asortimente

LS 1912 dizaino linijos atnaujinimas. Naujai įdiegta raudona indikatoriaus lemputė svirtelėje – moderni techninė detalė istorinę JUNG pradžios datą menančioje LS 1912 dizaino linijoje.

„Ilgaamžis, nepastebimas, tačiau iš tolo aiškiai matomas LED indikatorius aiškiai parodo, kokioje padėtyje yra cilindro, kūgio arba kubo formos svirtelė ir kur yra pats jungiklis. Dėl savo išskirtinio dizaino ir jungimo mechanikos šios serijos gaminiai puikiai atsiskleidžia išskirtiniuose interjeruose“, – neabejoja R. Skurdenis.

Ilgametę metalo apdirbimo patirtį JUNG pasitelkė LS 1912 gaminių linijai parinkdama prabangias medžiagas – nuo aliuminio, nerūdijančiojo plieno ir žalvario iki poliruoto chromo.

Matiniai jungikliai. Net tris skirtingas JUNG gaminių dizaino linijas – LS 990, AS 550 ir A FLOW – naujai papildė grafito juodumo ir sniego baltumo jungikliai bei kištukiniai lizdai, taip pat protingo namo sistemų valdikliai. Gilios klasikinės spalvos, visiškai matinis, neblizgus gaminių paviršius ir maloni liesti tekstūra interjerui neabejotinai suteiks dar daugiau unikalios elegancijos.

Itin platus ir reguliariai papildomas arba atnaujinamas JUNG gaminių asortimentas, dizaino, spalvų, medžiagų įvairovė šiandien kaip niekada anksčiau atveria ypač plačias galimybes sukurti stilingus namus.

„Juk viskas slypi smulkiose detalėse“, – seną tiesą primena „JUNG Vilnius“ vadovas R. Skurdenis.

Bevieliai jungikliai, skirti šviesos sistemai „Philips Hue“. Vienas jungiklis, valdantis išmanųjį apšvietimą, užpildantį namus ryškia, švelniai spindinčia ar žaisminga vaivorykštės spalvų spektro šviesa – dar viena praktiška ir išmani naujiena JUNG asortimente.

Laisvai programuojamos valdiklio funkcijos gali būti priskirtos individualiai, norint valdyti atskirus šviestuvus ar jų grupes. Siųstuvo mygtukų funkcijų išdėstymą bet kada galima lengvai pakeisti: pavyzdžiui, įsigijus dar vieną šviestuvą ar tiesiog pasikeitus namiškių poreikiams. O konfigūruoti ir valdyti apšvietimą galima ir per mobiliąją programėlę „Philips Hue“.

„Nepriklausomai nuo būste sumontuotos elektros instaliacijos, bevielis jungiklis gali būti tvirtinamas ir ant sienų, ir ant kitų lygių paviršių. Jo veikimo principas yra paremtas mažai energijos suvartojančiais radijo signalais, tad nereikalauja jokių papildomų baterijų ar laidų.

Žinoma, nepamirškime išvaizdos. Su „Philips Hue“ išmaniojo apšvietimo sistema išvien veikiantis bevielis jungiklis, papildęs JUNG asortimentą, gali būti to paties dizaino kaip ir kiti A 550 arba LS 990 linijų gaminiai“, – apie funkcionalumą ir praktiškumą pasakoja R. Skurdenis.

Daugiau informacijos jung.de/lt

Žurnalas „Centras“

103