Spalio 15-16 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO šurmuliuos architektai, interjero dizaineriai, nekilnojamojo turto (NT) vystytojai, projektuotojai bei naujakuriai. Čia vyks nemokamas specializuotas ir jau tradicija tapęs renginys „ARCHzona“. Kodėl verta apsilankyti?

ARCHzona akimirka Parodos „ARCHzona“ akimirka / Organizatorių nuotr.

„ARCHZona“ yra architektų ir interjero dizainerių bene vienas laukiamiausių renginių metuose. Būtent apsilankę jame, specialistai sužino apie rinkų naujoves, kurias lengvai gali pritaikyti savo darbinėje kasdienybėje. Savo sričių ekspertai po renginio klientams gali pateikti inovatyvius sprendimus, pritaikytus komfortabiliam gyvenimui.

Dėmesį parodos metu traukia ne tik inovacijos, bet ir galimybė įgyti žinių – „ARCHzonos“ metu rodoma architektūros dokumentika, skaitomi pranešimai, o šiais metais lankytojų laukia staigmena – ekskursija į „DO Architects“ suprojektuotą ir jau veikiantį darželį „Pelėdžiukas“, įsikūrusį Pagiriuose.

„ARCHzona“ pilna programa:

Ekspozicijos:

  • 35 garsiausių gamintojų stenduose vyks susitikimai su statybos bei interjero dizaino inovacijomis;
  • konkurso „FACadE“ dalyvių ekspozicija;
  • „DI Zona“ – išskirtiniai dizaino pavyzdžiai;
  • „Metų interjeras/Auksinė paletė‘20“ geriausiųjų darbų paroda.

Spalio 15 d. 11.00 val. – pirmojo fasadų grožio konkurso „FACadE“ atidarymas ir konkurso partnerio pranešimas: „WICONA“ – tvarūs rytojaus sprendimai pastatų fasadams“. Pranešėjas: Rimantas Staknevičius, Hydro Building Systems Baltijos šalių vadovas.

Spalio 15 d. 15.30 val. – architektų išvyka/ekskursija su „DO Architects“ į Pagirių vaikų darželį „Pelėdžiukas“ (norintys vykti autobusu renkasi hole prie įėjimo, vykstantiems savarankiškai – ekskursijos pradžia 16.00 val. Šiltnamių g. 6, Pagiriai).

Ekskursijos trukmė – apie 1,5 val.

DO Architects autorystės nuotrauką darželį Pelėdžiukas


Spalio 15 ir 16 d. didžiajame parodos ekrane – architektūros dokumentika (anglų kalba): Otto Wagneris – Vienos taupomasis bankas,

Alvaro Siza – mokykla,

Santjago Calatrava-Satplas – TGV geležinkelio stotis,

Piere Chareu – Stiklo namas,

Frank O Gehry – Bilbao Gugenhaimo muziejus,

palinkėjimai jaunimui nuo Daniel Libeskind, Aejandro Aravena, Norman Foster, Bjarke Ingels, Peter Eisenmann.

Registracija į renginį užsidaro spalio 13 d. 23:59 val. Jos nuorodą rasite čia.

#Įvykiai #Renginiai

2021-10-14