Nesvarbu, ar tai būtų sofa, kilimas ar net pagalvėlė. Rasti elementus, kurie sujungia unikalų kambario stilių, nėra lengva. Atsižvelgiama į tai, kas veikia, ir vizualizuojama, parengėme šį patogų vadovą, kaip pasirinkti tinkamas žaliuzes jūsų namams, su patarimais ir patarimais, kurie padės išsirinkti sklandžiai. 

Apsvarstykite žaliuzių padėtį

Prieš rinkdamiesi žaliuzes, turėtumėte pagalvoti, ar jas reikia montuoti lango įduboje, ar už jos ribų. Mažesnėse erdvėse, kur siena yra ribota, nišoje įtaisytos žaliuzės sutaupys tą brangią papildomą erdvę. Be to, jei norite pridėti ir užuolaidų, geriausiai tinka montuoti viduje. Išorinis montavimas turi pranašumą, nes blokuoja daugiau šviesos iš išorės. Taigi, jei, pavyzdžiui, ieškote užtemdančių žaliuzių, geriau būtų įrengti išorėje, kad į vidų patektų mažiau šviesos. Žaliuzės, sumontuotos už įdubos ribų, turėtų būti išmatuotos taip, kad šonuose ir apačioje uždengtų erdvę maždaug 45 mm. Visada verta pasikviesti profesionalą, kuris padėtų išmatuoti ir pritaikyti žaliuzes. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų lango vieta ir prieinamumas. Norite valdyti savo žaliuzes, todėl nepamirškite apie skirtingus žaliuzių tipus ir jų valdymą, kad įsitikintumėte, jog lengvai pasieksite bet kokį valdymo mechanizmą, net jei prieiga prie lango yra ribota. 

Žaliuzių tipo pasirinkimas 

Yra keletas skirtingų pasirinkimų, kai reikia pasirinkti žaliuzių tipą. Kiekvienas tipas turi skirtingus privalumus, atitinkančius jūsų poreikius. Roletai atlieka aiškia savo funkciją. Laido traukimo mechanizmo pagalba jie susisuka, kad į vidų įsiskverbtų šviesa. Roletai yra populiarus pasirinkimas daugelyje namų ūkių dėl savo paprastumo ir prieinamos kainos. Jie gali būti įvairių spalvų, stilių ir dizaino, kad tiktų bet kokiam interjerui. Be to, daugelis roletų yra padengtos apsaugine danga, todėl jos yra puikus pasirinkimas patalpoms, kuriose gali būti daug drėgmės, pavyzdžiui, virtuvėms ir vonios kambariams. Žaliuzės padeda filtruoti iš išorės patenkančią šviesą, todėl galėsite geriau valdyti šviesą. Jos ne tik funkcionalios, bet ir neįtikėtinai stilingos, o medinės žaliuzės ypač suteikia natūralaus grožio. Daugiau informacijos dextera.lt.

 

#Naudingi patarimai #Dekoras

2022-07-25