Kabindami paveikslus, negadinkite sienų

Nuotraukoje - Dailininkės Genutės Burbaitės paveikslas „Ilgesys“

 

 

Neatsiejama interjero dalis – paveikslai. Kad ir kaip jie puoštų namų erdves, vis dėlto daugelis žmonių, prieš juos kabindami, apsvarsto, ar tai nepakenks sienų estetinei išvaizdai. Vienas iš sprendimų – paveikslų pakabinimo sistema, kuri tvirtinama palubėje. Naudojant šią sistemą, galima kabinti paveikslus, nuotraukas, naujienų stendus, o prireikus įmanoma lengvai keisti objektų išdėstymą. 

Rėminimo dirbtuvės www.rėmai.lt rekomenduoja beveik nepastebimą, bet funkcionalią sistemą. Ją sumontuoti labai paprasta – užtenka įsukti kelis specialius laikiklius ir ant jų užspausti pakabinimo juostą CLICK RAIL. Galima pasirinkti dažomą juostos variantą – tuomet ji bus tokios pačios spalvos kaip ir siena. Plonas trosas leidžia paslinkti paveikslus iki reikiamos vietos, mat ant jo užkabinamas specialus kabliukas, pasirenkamas pagal daiktų svorį.

Tie, kurie savo namuose mėgsta turėti vos kelis ar vieną paveikslą, gali rinktis iš gausybės kokybiškų rėmelių – nuo standartinių iki gaminamų pagal individualius poreikius. Rėmo gamyba gali užtrukti nuo dienos iki savaitės.

Jei vertinate erdvės pojūtį namuose, pasirinkite veidrodžio rėminimo paslaugą. Pakabinę veidrodį prieš langą, galite suteikti šviesumo net tamsiausiam kampeliui.

Veidrodžio rėminimas daug laisvesnis nei paveikslo. Svarbiausia, kad bagetas derėtų prie interjero – spalviškai, stilistiškai, arba ir taip, ir taip. Taip pat turėkite omenyje, kad bagetas turi būti pakankamai platus (geriausiai medinis), kad išlaikytų veidrodį ir nepamirškite, kad viršutinė veidrodžio kraštinė turėtų būti 170–80 cm atstumu nuo grindų, plotis – ne mažesnis kaip 50 cm.

Viskas, kas namuose kuria jaukumą, turi būti padaryta su meile, o ją puoselėti padeda kūrybinis įkvėpimas – kuo daugiau malonių smulkmenų, tuo daugiau polėkio ir gražių jausmų gyvenimui bei šalia esantiems.

www.remai.lt