Kad nereikėtų gadinti sienų

Kad nereikėtų gadinti sienų - Interjeras.LT

Kad nereikėtų gadinti sienų - Interjeras.LT

Kur pasikabinti rankšluostį, pasidėti muilą, šampūną, smulkius higienos reikmenis, kur tiktų laikyti skutimosi peiliuką, dantų šepetuką ar stiklinių paviršių valiklį, dažnai susimąstome jau įsirengę vonios kambarį. Norisi, kad tokios smulkmenos derėtų prie bendro vonios kambario stiliaus ir būtų greitai bei lengvai pasiekiamos. Ir paprastai, vos tik įrengus interjerą, ranka nekyla iš naujo pradėti „nešvarius“ darbus – gręžti grąžtu ar panašiai.

Tokiais atvejais į pagalbą pasitelkite kompanijos TESA gaminamus Powerstrips Waterproof produktus. Ypatingos dvipusės lipnios juostelės prie sienų vonioje ar dušo kabinoje priklijuoja įvairius smulkius elementus – kabliukus, laikiklius, krepšelius. Net ir tose vietose, kur gali patekti tiesioginė čiaupo ar dušo vandens srovė. Tereikia sienos vietą, ant kurios žadate klijuoti norimą daiktą, nuvalyti specialia servetėle, sumirkyta klijų „suaktyvintoju“, ir dvipusės juostelės gabalėlis patikimai prilips prie sienos paviršiaus.

Ypatingos Powerstrips dvipusės juostos gabaliukai ir sandariai supakuotos klijų „suaktyvintoju“ sumirkytos servetėlės parduodamos kiekvienoje TESA Powerstrips Waterproof pakuotėje kartu su kabliukais ar laikikliais. Pastarieji gaminami iš nerūdijančio plieno arba balto plastiko, yra modernaus dizaino formų – puikiai juos pritaikysite prie vonios interjero.

Ne visada iš pirmo karto pasiseka rasti tinkamą vietą kabliukui ar laikikliui. Tai menka bėda, jei juos naudosite su lipniomis juostelėmis Powerstrips. Jos patikimai priklijuoja Jūsų pasirinktus gaminius prie įvairių paviršių, o esant reikalui leidžia juos nuklijuoti nepažeidžiant nei paviršiaus, nei klijuojamo daikto. Klijuodami daiktą naujoje vietoje, žinoma, turėsite panaudoti naują juostelės gabaliuką. Dažniausiai TESA gaminio pakuotėje yra keli atsarginės Powerstrips juostos gabaliukai arba jų galima įsigyti atskirai.   

 

www.tesa.lt

 

Dalyvauk žaidime „Tvirtink kaip galiūnas – sportuok su Žydrūnu!“ (žaidimas vyksta iki 2013.06.30)

Kad nereikėtų gadinti sienų - Interjeras.LT Kad nereikėtų gadinti sienų - Interjeras.LT Kad nereikėtų gadinti sienų - Interjeras.LT
     

 

Susiję straipsniai:

Apsauginės dažymo juostos geriausiems rezultatams

Ypač stipri dvipusio lipnumo juosta

Lipnios juostos jaukaus interjero kūrimui

Aplinkai draugiškos lipnios juostos