Kaip gera praleisti vakarą vasarnamyje. Atsisėskite savo terasoje, pažiūrėkite į ugnį ir žvaigždes. Norint sukurti komforto atmosferą vėsų rudens vakarą, jums padės dujiniai prietaisai, tinkami lauko zonoms šildyti ir apšviesti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiandien pirkėjai turi platų pasirinkimą įvairios įrangos, skirtos mažoms patalpoms, nešildomoms patalpoms šildyti. Šildytuvai gali būti labai paprasti arba aprūpinti naujausiomis technologijomis, vienas nuo kito skiriasi našumu ir triukšmo lygiu, dydžiu ir paskirtimi. Išsirinkti tinkamą šildytuvą yra gana paprasta, jei žinote, į ką atkreipti dėmesį.

Dujinis šildytuvas yra visiškai nepriklausomi nuo elektros. Darbui jiems nereikia jokios papildomos įrangos, išskyrus balioną su suskystintomis dujomis. Kaip ir bet kuri kita šildymo įranga, dujinis šildytuvas yra puiki galimybė sukurti palankų temperatūros režimą mažose patalpose, nesvarbu, ar tai būtų garažas, ūkio paskirties pastatas ar statybų aikštelė. Šiandien pristatomas didelis panašios konfigūracijos įrenginių pasirinkimas.

Dujinio šildytuvo naudojimas

Nešiojami įrenginiai dėl savo praktiškumo dar vadinami mobiliaisiais. Prietaisą galima lengvai patalpinti bet kurioje patalpoje ir, jei pageidaujama, perkelti iš vienos patalpos į kitą. Daugelis modelių yra su ratais. Tokie šildytuvai veikia tik iš buitinio propano bako. Yra daug kriterijų, pagal kuriuos apsauga gali veikti, jų skaičius priklauso nuo įrenginio kainos.

Neginčijamas dujinių šildytuvų pliusas yra darbo savarankiškumas. Jis yra mobilus, nereikalauja prisijungimo prie centralizuotų tiekimo tinklų. Jis gali būti naudojamas sodinukams sodinti vėsiuoju periodu, patogiai temperatūrai palaikyti žiemos terasose.

Būdingi privalumai ir trūkumai

Lauko šildytuvo privalumus ir trūkumus lemia jo konstrukcijos ypatumai ir šildymo būdas. Tarp privalumų:

• puikus dizainas;

• paprastas dizainas;

• elektros nepriklausomumas;

• mobilumas.

Dujinis šildytuvas yra ekonomiškiausias ir praktiškiausias, palyginti su šildytuvais, naudojančiais kitų rūšių kurą. Be to, degant dujoms beveik nesusidaro kenksmingų medžiagų ir kvapų.

Tačiau dėl pritaikymo specifikos lauko šildytuvai priverstinai gaminami su tam tikra galia. Gamintojų teigimu, 92% jų generuojamos energijos nukreipiama tiesiai į įrenginio veikimo lauko objektų šildymą, o 8% išleidžiama orui.

Yra keletas trūkumų:

• ne pats didžiausias efektyvumas;

• santykinai didelis dujų suvartojimas;

Lauko šildytuvus rekomenduojama naudoti esant +5..+10 laipsnių aplinkos temperatūrai. Jie netinka ilgam darbui uždarose patalpose.