Kai renkamės audinius baldams...

Kokybiški audiniai baldams

Kokybiški audiniai baldams

Kokybiški audiniai baldams

Kokybiški audiniai baldams

Kokybiški audiniai baldams

Kokybiški audiniai baldams

Viena svarbiausių interjero detalių – minkšti baldai, kurių estetiką atskleidžia ne tik dizainas, bet ir audinys. Būtent jis gali neatpažįstamai pakeisti seną, bet vis dar mielą baldą, o naują paversti ypatinga interjero puošmena.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis audinį baldams?
 Renkantis baldų audinius svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo estetinę pusę, spalvas, raštus. Ne mažiau svarbu yra, kaip jis dėvisi, ar yra ilgaamžiškas, ar lengvai pašalinamos atsiradusios dėmės, ar sudėtinga priežiūra.

Kas naujo baldų audinių rinkoje?

„Microfibres“ gaminama baldų audinių kolekcija Cavallo yra naujas ir inovatyvus aukštos kokybės audinys, tinkantis visiems baldams. Aukštos kokybės medvilnės ir nailoninio aksomo derinys suteikia audiniui beveik neįtikimo minkštumo ir aksominio švelnumo. Visi kolekcijos audiniai puikiai dėvisi, todėl net po 10–15 metų baldas atrodys kaip naujas. „Microfibres“ inžinieriai atliko intensyvius ir daug laiko pareikalavusius bandymus ir patikrino Cavallo patvarumą. Audiniai atlaikė itin griežtą, daugiau kaip 100 000 Martindeilo ciklų dėvėjimosi bandymą ir atitiko aukščiausius patvarumo standartus. Kolekcijos audiniai puikiai tinka, jei namuose yra mažų vaikų, nes Cavallo gamybos procese yra naudojami tik patys natūraliausi priedai, kurie visiškai nekenksmingi net ir patiems mažiausiems. Jei auginate naminius gyvūnus – ne bėda. Jiems nepavyks sudraskyti šio audinio, nes gamybai naudojami klijai iš pačių natūraliausių medžiagų apsaugo audinį, o gyvūnų plaukus nuo baldų lengvai pašalinsite paprastu siurbliu. Kaip prižiūrėti šios kolekcijos baldų audinius? 
„Microfibres“ kolekcijos audiniai pasižymi ilgaamžiškumu bei geromis savybėmis. Jokios ypatingos priežiūros nereikia, nes kolekcijos audinius labai lengva valyti be jokių specialių priemonių. Jei jau atsitinka taip, kad baldą „papuošia“ kečupo dėmė ar vaikai užrašo ant baldo tušinuku ar kokiu flomasteriu, ją reikia nedelsiant išvalyti vandeniu ir muilu. Svarbiausia yra gerai sudrėkinti audinį su muilo ir vandens mišiniu, patrinti su kempinėle ir palaukti, kol audinys išdžius. Tada reikia perbraukti su šepetėliu, kad plaukeliai atsistatytų į buvusią padėtį ir audinys atrodytų vėl kaip naujas. 


 

Daugiau informacijos www.litena.lt