Savo namuose kiekvienas žmogus turėtų jaustis ne tik patogiai, bet ir saugiai. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai leidžia užtikrinti apsaugą nuo neteisėto pašalinių patekimo į nuosavą teritoriją, ją aptveriant tvoromis.


Atrodytų, kad pilių ir tvirtovių sienų laikai jau seniai praėjo, tačiau žmonės ir toliau siekia padaryti savo namus saugius ir nepasiekiamus kitiems. Namas turi būti tvirtovė, ir tai galima lengvai įgyvendinti tvoros pagalba. Šiandien aptverti priemiesčio namų nuosavybę galite pasirinkti įvairių tipų tvorų konstrukcijas. Mediena, natūralus ir dirbtinis akmuo, plyta, betonas, metalas yra populiariausios medžiagos tvoroms gaminti.

Prieš pradėdami svarstyti atskirų tvorų medžiagų privalumus ir trūkumus, atidžiai pažvelkite į namo fasadą. Būtent prie jo turėtume derinti tvorą, kad ji derėtų su spalva ir stiliumi. Tad jei pastato fasadas išlaikytas šiltomis spalvomis - smėlio ir rudos spalvos atspalviais - jam tiks medinė tvora. Fasadai, ant kurių uždėjote akmens plytelių dekoracijas, turėtų derėti su lauko akmens ar granito tvoromis, o mūriniai - su klinkerio plytelėmis.Tokių analogijų yra daug, tačiau tai nėra vienintelis įmanomas kelias. Atminkite, kad gali būti sėkmingi ir kiti deriniai. Vienas iš tokių variantų yra tvoros segmentas, kurį pritaikysite prie kiekvieno namo, teisingai pasirinkę spalvą ir formą.

Segmentinė tvora yra geriausias tvorų pasirinkimas, atsižvelgiant į kainą ir patikimumą. Tai surenkama paruoštų sekcijų struktūra, kuri greitai sumontuojama aplink kiemo teritoriją, reikalauja mažiausiai vietos ir patikimumu nenusileidžia kitoms tvoroms. Daugelis žmonių taip pat vertina šio sprendimo universalumą. Segmentai yra įvairių spalvų, todėl jas galima pritaikyti prie bet kokio tipo architektūros, taip pat juos galima pastatyti su įėjimo vartais ir kitais elementais.

Segmentinės tvoros pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu. Be to, tai yra ypatingai paprastas ir ekonomiškas būdas aptverti turtą. Nesvarbu, ar tai bus gyvenamoji, ar vieša teritorija. Šio tipo tvorą sudaro atskiros plokštės, pritvirtintos prie stulpų. Rinkoje yra daug įvairių plokščių tvorų formų. Tinkamo pasirinkimas priklauso nuo jūsų lūkesčių ir reikalavimų. Taip pat svarbus erdvės, kurioje bus sumontuota tvora, išdėstymas. Visa tai turėtų sukurti vientisą kompoziciją.

Daugiau informacijos: bausa.lt