Krosnelė "Rabecca"

Krosnelė "Riviera"

Krosnelė "Sofia"

Vėstant orams, kiekvienam svarbu namų jaukumas ir šiluma, todėl kaip pasirinkti šildymo krosnelę mielai sutiko papasakoti UAB „Universalūs medžio produktai“ atstovas Džiugas Karvelis.

Ką apie planuojamą šildyti būstą turi žinoti kiekvienas klientas, ateinantis rinktis krosnelės?

Pirmiausiai reikia surinkti informaciją apie numatomą šildyti būstą: suskaičiuokite, kokį plotą planuojate šildyti. Prieš eidami pirkti krosnelę suraskite būsto plano brėžinius arba nusipieškite kambarių planą pats(-i). Išsiaiškinkite, ar turite dūmtraukį, ir plane pažymėkite, kurioje jis vietoje.

Ar yra specialių techninių reikalavimų namams, kuriuose planuojama įrengti šildymo krosnelę?

Svarbu, kad namuose būtų galima prisijungti prie dūmtraukio, prie šildymo sistemos (pagal pasirinktą šildymo būdą), kad būtų tiekiamas oras, taip pat reikalingas elektros lizdas, ugniai ir karščiui atsparus krosnelės padas (stiklinis, keraminis, metalinis).

Kuri – orinio ar vandeninio – šildymo krosnelė labiau tinka dideliam namui apšildyti?

Jeigu Jūsų planuojamas šildyti plotas viršija 120 kv. m.,, Jums bus tinkamas tik tradicinis vandeninis šildymas. Renkantis vandeninį šildymą yra galimybė, kad krosnelė ruoštų ir karštą vandenį dušui.

Jei namo / buto plotas mažesnis, galima rinktis orinį arba tradicinį vandeninį šildymą.

Kaip paprastai apskaičiuoti reikalingą krosnelės galingumą?

Apšildyti kvadratinį metrą ploto reikia 0,1 kW krosnelės galingumo. Tokiu atveju apšildyti 100 kvadratinių metrų plotą Jums apytiksliai pakaks 10 kW galingumo krosnelės.

Ar renkantis krosnelę svarbus techninėse charakteristikose nurodomas naudingumo koeficientas? Kokia pirkėjui svarbi žinia slypi po šiuo skaičiumi?

Naudingumo koeficientas nurodo, kiek energijos iš sudeginamo kuro įrenginys gali atiduoti į aplinką ir kokie yra energijos nuostoliai „per kaminą“. Jis turėtų būti ne mažesnis kaip 80 %.

Ką dar reikėtų žinoti pirkėjui, renkantis konkretų krosnelės modelį?

Pirkėjas, prieš įsigydamas krosnelę, turėtų išsiaiškinti, kas bus, jeigu namuose dings elektra, jeigu pakils temperatūra, jeigu nukris slėgis, jeigu baigsis granulės…

UAB „Universalūs medžio produktai“ specialistai iš gausaus šildymo krosnelių asortimento visada padės rasti geriausią sprendimą Jūsų namams.

Daugiau informacijos www.ugnele.eu