Kaip išsirinkti šviestuvą? - Interjeras.LT

Kaip išsirinkti šviestuvą? - Interjeras.LT

Šviestuvas – svarbiausias šviesos šaltinis patalpose, todėl tinkamas jo pasirinkimas, kelių šviestuvų išdėstymas – tikras iššūkis norintiems atnaujinti būstą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šviestuvus, pataria UAB „Enif group“, įsikūrusios Vilniaus „Medžio centre“, atstovai.

Pirmiausia gerai apsvarstykite, kokia bus patalpos, kuriai renkate šviestuvą, paskirtis. Tai svarbu, nes įprastinis pakabinamas šviestuvas apšviečia visą kambarį, tačiau specifinei veiklai gali reikėti zoninio apšvietimo. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į kambario dydį. Siekdami sukurti pakankamą šviesos srautą dideliame kambaryje, turėsite pasirūpinti keletu šviesos šaltinių. Čia gali būti panaudoti du lubiniai šviestuvai, skirtingose zonose galima statyti toršerus ar kabinti sieninius šviestuvus. Rinkdamiesi šviestuvus atkreipkite dėmesį į lubų aukštį. Aukštesnėms luboms rekomenduojami masyvesni šviestuvai, žemesnėms – smulkesni. Nepamirškite pasidomėti apie šviestuvus, naudojančius energiją tausojančias lemputes. Toks sprendimas ne tik sumažins Jūsų elektros sąskaitą, tačiau ir bus draugiškas aplinkai.

Žinoma, šviestuvą reikia preciziškai derinti su bendru namų stiliumi, kad netaptų svetimkūniu kambaryje, o įsiliejęs į aplinką su kitais daiktais sudarytų harmoningą visumą.

Kviečiame apsilankyti „Medžio centre“, kuriame rasite ne tik gausių įvairiausių šviestuvų pasirinkimą, gausite profesionalias specialistų konsultacijas, bet ir pasirinksite apdailos medžiagas, grindis, duris, vonios kambario įrangą.

www.medziocentras.lt

www.enif.lt