Kaip išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą saviems namams

Kavos aparatas, kaip ir bet koks namų apyvokos ar interjero dizaino daiktas, gali funkcionuoti ne tik kaip paskirtį atliekantis objektas, bet ir kaip namų erdvę papuošiantis ir išpildantis komponentas.

 

Modernus minimalistinis dizainas

Kavos aparatai priskiriami šiam stiliui pasižymi griežtomis formomis. Dizainas yra minimalistinis, funkcijos optimizuotos. Visko yra tiek, kiek reikia ir ne daugiau. Išorė spinduliuoja paprastumu, spalvos būna pastelinės, šviesios. Pavadinimas – minimalistinis dizainas – puikiausiai iliustruoja šių aparatų savybes.

 

Klasikinis dizainas

Rafinuotas, išplėtotas pateikimas. Kavos aparatai turi daug smulkių detalių, funkcijų. Tokio stiliaus aparatas pasitarnaus ne tik kaip funkcinę naudą turintis prietaisas, bet ir puikiausiai papuoš virtuvę. Tereikia išsirinkti geriausiai derantį prie interjero dizaino variantą.

 

Retro dizainas

Pastaruoju metu retro detalės atgyja ne tik namų interjere. 50-ųjų, 60-ųjų ir 70-ųjų žaismingą struktūrą, formą, žaismingas spalvas mes randame ir šio stiliaus kavos gaminimo prietaisuose. Taikliausiais apibūdinimas būtų - naujoviškos formos, kurios dvelkia rafinuotu senuoju dizainu.
 

Šiuolaikinis/aukštųjų technologijų dizainas

Stilius yra naujoviškas, modernus, didelis dėmesys skiriamas kavos aparatų struktūrai, kurioje viskas maksimaliai optimizuota, tiek dydžio tiek funkcionalumo atžvilgiu. Spalvos dažniausiai pasitaiko šiltos, šviesios, subalansuotos bei pastelinės.

 

Klasikinis interpretuotas stilius

Elegantiškas bei rafinuotas stilius, kuriame klasikinės detalės atvaizduojamos naujoviškai. Formose jaučiama senoji struktūra, kuri persipina su šiuolaikiškais elementais. Tai galima palyginti su naujo ir seno sinteze.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Visus kavos aparatų modelius galite peržiūrėti čia. O jeigu reikės pagalbos renkantis, visada mielai padėsime - www.kavosdraugas.lt