Kaip padaryti, kad vonios kambaryje užtektų vietos?

Kaip padaryti, kad vonios kambaryje užtektų vietos

Kaip padaryti, kad vonios kambaryje užtektų vietos

Žmonės, norintys skoningai įsirengti vonios kambarį, neretai susiduria su problema, kaip to pasiekti, juk įprastai vietos jame nėra daug. Vis dėlto tai įmanoma – tereikia kūrybiškumo ir nestandartinio sprendimo. Išradingai suprojektuota įranga padeda efektyviai išnaudoti kiekvieną erdvės centimetrą vonios kambaryje bei maloniai stebina išskirtiniu dizainu.

Čekų gamintojo JIKA naujosios kolekcijos „Tigo“ gaminiai vonios kambariui – patogūs naudoti ir taupantys vietą. Bene mažiausias patogus prausimuisi praustuvo plotis – 55 cm. Tipiškas toks praustuvas kyšotų apie 43 cm nuo sienos. Praustuve „Tigo“ vieta maišytuvui yra perkelta iš centro į šoną. Taip atsiranda daugiau ploto giliam ir patogiam dubeniui. Be to, praustuvo gylis sumažintas net iki 37 cm bei palikta patogesnė erdvė spintelėje po praustuvu, nes sifonas iš centro taip pat paslinktas į šoną.

Visi praustuvai – nuo mažo, bet patogaus 45x23,5 cm, iki erdvesniam kambariui skirto 70x37 cm – komplektuojami su originalaus dizaino baldais, kuriuos galima rinktis iš kelių spalvų: baltos, kreminės, mokos ir žalios.

Jei dėl praustuvo jau apsisprendėte, matyt, jums kyla klausimas, ką rinktis – nedidelę vonią ar dušo kabiną? Mažame vonios kambaryje įmanoma turėti abu – asimetrinę vonią su derančia stikline sienele. Platesnis (80 cm) galas sukuria patogią erdvę prausimuisi po dušu, o siauresnė (70 cm) dalis yra patogi gulėjimui.

Unitazas taip pat gali užimti mažiau vietos nei įprastai: pastatomas su bakeliu – 62 cm, o pakabinamas – vos 49 cm ilgio. Be to, jie yra gerokai ekonomiškesni nei įprastiniai – naudojama 3/4,5 litro vandens.

www.jika.lt

  Kaip padaryti, kad vonios kambaryje užtektų vietos Kaip padaryti, kad vonios kambaryje užtektų vietos