Žmonės nori apsupti save daiktais, kurių dėka jų namai būtų jaukūs, modernūs ir funkcionalūs. Baldai yra vienas iš šių dalykų. Jie paverčia mūsų interjerą estetišku ir patogiu. Gamintojai siūlo labai baldų asortimentą, kurie pateisina vis reiklesnių klientų lūkesčius. Svetainė – tai vieta skirta poilsiui bei šeimos susibūrimams, joje per dieną praleidžiame daug laiko. Tad kaip pasirinkti tinkamus baldus, įrenginėjant ar renovuojant svetainę?

Svetainės baldai – ką pasirinkti?

Baldai svetainei turėtų būti labai apgalvoti. Tinkamas pasirinkimas suteiks mums komfortą ir padės tinkamai išnaudoti erdvę. Jeigu turime mažą erdvę, pasirinkime, baldą, kuris bus  daugiafunkcis, pavyzdžiui, žurnalinis staliukas transformeris, kuris neužima daug vietos, tačiau apsilankius gausesnei svečių kompanijai jį galima padidinti.

Taip pat apsvarstykite savo mėgstamiausias baldų spalvas, raštus ir medžiagas. Tačiau kurdami interjerą turėtume būti saikingi, nes per daug aksesuarų ir spalvų sukels chaosą, o svetainė yra vieta, kur norime pailsėti. Pritaikykite svetainę pagal savo poreikius. Centrinėje svetainės dalyje turėtų būti sofa ar stalas. Geras sprendimas – svetainę sujungti su virtuve ar valgomuoju. Galima padalyti kambarį į poilsio, valgomojo arba darbo vietą. Taip pat turėtume atsižvelgti į aksesuarus, suvenyrus ir apšvietimą, kurie sukurs tinkamą atmosferą kambaryje.

Į ką atkreipti dėmesį perkant svetainės baldus:

•   Medžiaga ir gamybos kokybė: geresnės medžiagos reiškia didesnį elementų patvarumą ir kokybę;

•   Funkcionalumas: esmė ta, kad baldai turi būti funkcionalūs ir praktiški naudojimo metu;

•   Spalvos: priklauso nuo mūsų pageidavimų ir skonio, taip pat nuo stiliaus, kurį pasirinkome;

• Dekoratyviniai elementai: dekoracijos ir baldų furnitūra turi įtakos interjero estetikai. Pasirinkimas yra labai svarbus, kai pageidaujame įmantresnės formos baldų.

Renkantis baldus atkreipkite dėmesį į atskirus elementus ir detales. Reikėtų atkreipti dėmesį, ar visos baldų dalys yra padengtos vašku ar laku, ar tik išorėje matomi elementai. Nepamirškite, kad pasirinkti baldai mums turėtų tarnauti ne vienerius metus. Nusprendę įsigyti svetainės baldų komplektą, turėtume labai atidžiai apžiūrėti pasirinktus baldus ir nuspręsti, ar jis atitinka mūsų keliamus reikalavimus tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu.

Svetainės baldai – naujausios tendencijos

Rinkdamiesi baldus svetainei, vis dažniau atsisakome baldų komplektų ar sieninių elementų. Renkamės lengvą, dažnai modulinę konstrukciją arba atskirus jos elementus. Šis sprendimas leidžia moderniai įrengti svetainę bei turėti daugiau erdvės.

 

#Naudingi patarimai #Baldai

2022-08-25