Nuotraukos gamintojo

„Sorvindu“ – įmonė, padedanti architektams įgyvendinti kuriamų namų ar kitų erdvių fasadų viziją. 

Glaudžiai su aliuminio sistemų bei stiklo gamintojais dirbanti UAB „Sorvindu“ taiko patirtį, sukauptą savo pačių bandymų stende. Jo analogu naudojasi ir Kauno technologijos universitetas, kad siūlytų gaminius ir sprendimus, atitinkančius aukštesnę nei vien sertifikuotą kokybę. 

Šiuo metu bendradarbiaujama su trimis aliuminio sistemų gamintojais: Belgijos įmone „Reynaers Aluminium“, Vokietijos įmone „Schüco“ bei minimalistinių langų sistemų pradininkais ir lyderiais – šveicarų bendrove „Vitrocsa“. Šių gamintojų asortimentas – ypač platus, todėl UAB „Sorvindu“ atranda daugiau techninių galimybių pasiūlyti užsakovams reikiamų aliumininių sistemų gaminių rengiamų objektų fasadams sukurti. Didelis pasirinkimas taip pat užtikrina geriausią kainos ir fasadų vizijos realizavimo santykį.

Svarbi, pranašumą suteikianti UAB „Sorvindu“ veiklos sritis – rinkos naujovių sekimas ir greitas jų pateikimas klientams. Gamybos lankstumas ir komandos meistrų kvalifikacija suteikia galimybę pagaminti naujų, unikalių gaminių bei patenkinti visus klientų  norus.

Pastaruoju metu Lietuvoje kuriant interjerus, populiaru palikti atviras betonines sienas ar kitas dalis. Tai suteikia patalpoms natūralumo, išryškina minimalizmą. Tokios pat tendencijos būdingos ir objektų fasadams. Be to, kaip pastebi įmonės atstovas Aušvydas Gražinys, bendraujant ir su norvegų, lietuvių bei danų architektais, ryškėja polinkis įgyvendinant projektus naudoti kuo mažesnę medžiagų ir elementų įvairovę ir fokusuotis į itin aukštą kokybės bei tvarumo standartą. Taip pat siekiama mažinti aliuminio detalių matomumą ir įkūnyti pirminę projekto viziją. 

Su skirtingais tiekėjais dirbanti įmonė randa būdų, kaip atliepti šias tendencijas: jeigu vienas ar kitas tiekėjas negali pasiūlyti reikalingo asortimento turimam užsakymui įvykdyti, įmonė imasi ne tik vadybinio, bet ir kūrybinio vaidmens. Pasitelkdama savo bei tiekėjų patirtį, ji pasiūlo labiausiai kliento lūkestį tenkinančius, o – neretai ir viršijančius produktus. Taip jie tampa išskirtiniai ir pranoksta rinkoje esančius įprastus modelius. Ilgainiui populiariausi UAB „Sorvindu“ sprendimai virsta vidiniu standartu, tokie kaip integruotos aliuminio konstrukcijų jungtys, išskirtiniai stoglangiai, gaminiai su ypač dideliais stiklais, ir jų montavimas, – visa tai neretai tampa tikru iššūkiu daugumai gamintojų. 

Įmonės atstovas pabrėžia, jog architektas ar klientas neprivalo žinoti visų techninių galimybių, apribojimų ir montavimo niuansų apie langus, sistemų bei gaminių įvairovę, tad UAB „Sorvindu“ komandos pareiga yra visapusiškai pasirūpinti su langais susijusiais klausimais ir procesais.

Anot Aušvydo Gražinio, verta atkreipti architektų dėmesį, kad rengiant aukšta kokybe bei subtilumu išsiskiriančius objektus, šveicarų gamintojo „Vitrocsa“ minimalistinės slankiosios aliuminio sistemos bei PIVOT tipo durys savo išvaizda ir dydžių galimybėmis suteikia išskirtinį rezultatą. UAB „Sorvindu“ jau keletą metų jas sėkmingai gamina Lietuvoje ir montuoja Norvegijos bei Danijos vilose, prieš tai įdiegę keletą patobulinimų, kad užtikrintų sandarumą atšiauraus Skandinavijos klimato sąlygoms.

Palinkėjimas nuo UAB „Sorvindu“ kolektyvo savo būsimų namų planuotojams ir jų architektams: nebijoti svajoti ir norėti – įmanoma yra beveik viskas.  Daugiau informacijos: sorvindu.lt

259