Estetika ir funkcionalumas – tai, be ko sunkiai įsivaizduojama sėkminga interneto svetainė. Kas jau kas, tačiau interjero dizaineriai tikrai supranta šių savybių svarbą. Galbūt esate vieni iš jų ir jau kurį laiką galvojate apie nuosavą interneto svetainę? Tuomet esame paruošę naudingų patarimų, kaip ją sukurti, pasiekiant geriausią rezultatą.

1. Sukurkite unikalų darbų aplanką

Natūralu, kad prieš kuriant interneto svetainę pirmiausia pagalvojama apie tokius dalykus kaip domenas ir hostingas. Jie būtini norint, kad internetinis projektas išvystų dienos šviesą. Todėl verta pasirinkti aukštos kokybės paslaugas, ką ir galite padaryti paspaudę ant aukščiau pateiktos nuorodos.

Visgi kalbant apie galutinį rezultatą, vienas svarbiausių dalykų interjero dizainerio svetainėje neabejotinai yra darbų arba karjeros aplankas. Tai puikus būdas supažindinti lankytojus su geriausiais savo darbais, perteikti savo patirtį ir įgūdžius. Svarbu, kad karjeros aplankas būtų unikalus, apibrėžiantis jūsų požiūrį į interjero kūrimą. Įtraukite į jį labiausiai patinkančius ir sėkmingiausius projektus. Tai geriausias būdas parodyti savo profesionalumą ir patraukti potencialių klientų dėmesį.

2. Pildykite tinklaraštį

Tinklaraštis – tai ne tik vieta, kur galite išreikšti savo mintis ir kūrybiškumą. Tai efektyvus būdas pritraukti į svetainę naujus lankytojus, kurie gali tapti jūsų klientais. Pasirinkimas, apie ką rašyti, labai platus – nuo naujausių interjero dizaino tendencijų, iki išsamių gidų, kaip susikurti tam tikro stiliaus interjerą. 

Tačiau tikrai nebūtina aprėpti visko – ypač vienu metu. Rašykite apie tai, kas jums patiems įdomu, ir, manote, kad galėtų būti naudinga skaitytojams. Nepamirškite paminėti ir savo paslaugų. Pasistenkite kuo geriau perteikti jų vertę. Taip potencialiems klientams bus aiškiau, kodėl verta pasirinkti būtent jus.

3. Nepamirškite galerijos

Dar vienas interjero dizainerio svetainei labai reikalingas dalykas yra galerija. Joje galite talpinti savo sukurtų interjerų nuotraukas. Tam, kad sukurtumėte neišdildomą įspūdį, jas vertėtų talpinti ne atsitiktinai, o tam tikra tvarka, pavyzdžiui, tarsi dėlionę. Tai suteiks išskirtinumo jūsų svetainei ir padės sužavėti potencialius klientus. Kurdami nuotraukų galeriją būkite kūrybingi, tačiau išlaikykite paprastumą. Šiuo atveju taip pat verta vadovautis taisykle, kad mažiau yra daugiau.

4. Sudarykite puikų įspūdį su pagrindiniu puslapiu

Pagrindinis puslapis yra pirmasis dalykas, kurį pamato potencialūs klientai, kai patenka į svetainę. Todėl labai svarbu, kad jis sudarytų kuo geresnį įspūdį. Pagrindinis puslapis dažniausiai yra vieta, kur lankytojai nusprendžia, ar nori pasilikti svetainėje ilgiau ir peržiūrėti kitus puslapius. Taigi vietos klaidoms čia nėra. Šis puslapis turėtų būti tvarkingas, kviečiantis apsilankyti ir patrauklus akiai. Kiekvienas jo elementas turėtų kurti harmoningą visumą ir užtikrinti kuo geresnę patirtį. 

Pasirodo, kad sukurti sėkmingą interjero dizainerio svetainę nėra jau taip ir sudėtinga. Svarbiausia iš anksto apgalvoti pagrindines jos dalis ir pasistengti šias kuo geriau išpildyti. Na, o vadovaujantis mūsų pateiktais patarimais, padaryti tai bus žymiai paprasčiau.

Daugiau informacijos: iv.lt