Prisipažinkite: ar nesuvirpina širdies žvilgsnis, užkliuvęs už eglutės žaisliuko „lyg iš vaikystės“? Kada mintys akimirksniu nuneša į tuos laikus, kai Kalėdų laukimas buvo jaudinantis ir magiškas. O kiekvienas ritualas: su mama kepami sausainiai, tėčio pastatyta eglutė ir galiausiai jos puošimas, lyg iš jaukių prisiminimų suverta girlianda, kurią kasmet su šypsena išvyniojame savo atminty.

asociatyvi nuotrauka

Ar turite savo Kalėdinę tradiciją? Galbūt vaikams renkate žaisliukų kolekcijas? Arba su draugėmis kasmet keičiatės dovanėle: kalėdiniu žaisliuku su prasmingu palinkėjimu? O gal nuo pirmųjų Kalėdų kasmet vaikučiui perkate pasirinktos temos žaisliuką ir sulaukus pilnametystės įteiksite nuostabią dovaną: unikalią kolekciją?

Kalėdinių žaisliukų kolekcijos tobula idėja šeimos tradicijai: juk gyvenime tiek daug dalykų, kuriuos smagu prisiminti, bet lengva pamiršti. Svarbių įvykių, didesnių ir mažesnių pergalių, primenančių vaikystės pomėgį ar hobį, įamžinantį gražiausius metų įvykius. Taip žaisliukai įgauna prasmę, primena emocijas, patirtis, atspindi metų įvykius, akimirkas, šeimos istoriją. Įsivaizduokite eglutę papuoštą 5 metų rinktais žaisliukais, kurie buvo įsigyti prasmingai!

Ką galima kolekcionuoti? Asmenines istorijas, kurias smagu dalintis su šeima, artimaisiais. Pasakoti, prisiminti, pergalvoti kas išties vertinga ir svarbu. Gera prisiminti senelio dainas – žaisliukas armonika. Linksmiausios pramogas su tėčiu – jas gali įamžinti slidės. Išvyka su klase į stirnų slėnį, mylimas filmo ar perskaitytos knygos personažas... 

O gal atvirkščiai: dovanojamas žaisliukas su tikslu palinkėti? Mielas stirniukas  ar paukšteliai primins daugiau laiko praleisti gamtoje, stebėti ir matyti paprastu dalykus. Mašinėlė su eglute – priartins svajonę apie tikrą automobilį, angeliukas suteiks globos ir saugos, o meškiuką dovanokite, kai linkite širdy išsaugoti dalelę vaikiškumo ir tyro džiaugsmo. 

Story By Nature nuotraukos

Žaismingos gyvūnėlių figūrėlės vaikų ypač mylimos. Tai puiki proga drauge papuošti eglutę, artimiau susipažinti su gamtos pasauliu, atrasti naujų dalykų ir suteikti eglutei ypatingo charakterio bei individualumo.

Kalėdiniai eglutės žaisliukai iš gyvūnijos pasaulio, puiki pokalbio tema, tikrai suteiksianti jaukumo ir smagumo visiems šeimos nariams ir draugams. O apie tai ir yra šventės, ypač kai gimsta naujos šeimos tradicijos!

asociatyvios nuotraukos

198