Kalto metalo gaminiai iš UAB "Merlana"

Anksčiau rašėme apie vartus, tvoras, laiptų turėklus iš kalto metalo, kuriuos gamina UAB „Merlana“. Šį kartą persikeliame į namų vidų ir pasakojame apie kalto metalo gaminių panaudojimo galimybes interjere.

Kalto ir dekoratyvinio metalo detales savo interjero puošimui renkasi žmonės, ieškantys individualaus bei išskirtinio stiliaus. Iš tokių detalių gali būti pagamintos įvairios originalios tiek interjero, tiek baldų detalės, būstui suteikiančios išskirtinumo bei savitumo. Įmonė bendradarbiauja su daugybe Lietuvos gamintojų, dizainerių ir projektuotojų, todėl kiekvienam klientui būtinai patars, kas galėtų suprojektuoti bei pagaminti / sumontuoti norimą originalų gaminį. Tai gali būti židinio grotelės, įrankiai prie židinio, malkoms sudėti skirta vieta, veidrodžio rėmas, baldų detalės ir pan.

Kalto metalo dirbiniai gaminami iš juodojo metalo, ketaus ir žalvario. Dėl grakščių formų, pačių įvairiausių, originalių ornamentų, interjere puikiai dera tiek juodojo metalo, tiek ketaus, tiek žalvario detalės.

Kalto metalo gaminiai išsiskiria itin giliomis ir senomis tradicijomis architektūros srityje. Prieš daugelį šimtmečių ši mada įsigalėjo Viduržemio jūros regiono šalyse, tačiau jau XX a. pradžioje paplito visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Jau daugiau kaip šimtmetį mūsų šalyje itin populiarūs kalto metalo gaminiai. Lietuviai juos ypač pamėgo dėl galimybės interjerui / eksterjerui suteikti nepakartojamą bei individualų stilių. Daug išraiškos galimybių interjere atveria geležies ir įvairiausių kitų medžiagų derinimas. Šis metalas gali būti derinamas su medžiu – geležimi puošti ąžuoliniai lauko baldai daromi nuo seno. Šiuolaikiniam interjerui ar eksterjerui tiks ir geležies bei plastiko, stiklo, akmens deriniai. Taigi būkite originalūs, nebijokite eksperimentuoti, ir Jūsų namai bus puošnūs, stilingi bei jaukūs tiek namiškiams, tiek Jūsų svečiams.

Daugiau informacijos www.merlana.com

Daugiau idėjų, kaip panaudoti metalą interjere rasite čia.