Interjero erdvė logotipas

Pagrindinis salono tikslas yra pristatyti Lietuvos dizainerių ir gamintojų bendrus aukštos kokybės, nestandartinio dizaino gaminius, supažindinti visuomenę su naujausiomis interjero bei eksterjero dizaino tendencijomis, netradiciniais, išskirtiniais interjero sprendimais.

Kita salono paskirtis – laisva erdvė dizaineriams, architektams, meno žmonėms susitikti su klientais, kolegomis, o galbūt net ir naudotis dienos studija darbui. Jauni, pradedantys dizaineriai salone pristatys savo idėjas ir įgyvendintus projektus, kurie dvelkia jaunatvišku maksimalizmu bei inovacijomis.

Salono lankytojai, kuriant savo namų interjerą bei eksterjerą, galės konsultuotis su nuolat salone dirbančiais specialistais bei kartu atvyksiančiais architektais, interjero dizaineriais, dekoratoriais. Tiems, kas nori savo interjere ir eksterjere matyti originalius sprendimus ir gaminius ar pasisemti naujų idėjų darbui, salone pristatomos naujos, modernios, nestandartinės aukštos kokybės medžiagos baldų gamybai ir interjerui. Galėsite tiesiogiai kreiptis į pasirinktą ekspozicijos dalyvį – įmonę ar nepriklausomą autorių – dizainerį, užsisakyti patikusius darbus.

Šiame salone nuolat veiks parodos, kur įvairūs menininkai pristatys autorinius darbus: paveikslus, fotografijas, dailės, keramikos ir kitus darbus. „Interjero erdvė“ laukia Jūsų, atvykite pas mus, jaukioje aplinkoje pasidalinsime idėjomis, išgersime kavos.

www.interjeroelementai.lt