Kauno parodos lankytojų dėmesį patraukė konkurso "Mano EKOnamai'12" geriausių darbų paroda.

„Interjeras.LT“, kaip ir visi kiti dalyviai,
turėjo savo stendą, kuris buvo įsikūręs architektūrinių darbų ekspozicijos
zonoje.

Parodos lankytojai aktyviai balsavo rinkdami geriausius darbus.

Kiekvienas užsukęs į „Interjeras.LT“ stendą turėjo
progą pabendrauti ir su projektų autoriais-architektais.

Progos pabendrauti su architektu Sauliumi Visocku nepraleido ir TESA A/S atstovas Arnoldas Jogutis.

Portalas "Interjeras.LT" parodoje "Namų pasaulis 2013" dalyvavo kartu su partneriu TESA A/S.

Projektas „interjeras.LT rekomenduoja“ šiuos 2013-uosius metus pradėjo ne tik su naujomis idėjomis, bet ir jų realizavimu.

Kaip jau įprasta parodose, Kaune vykusios „Namų pasaulis 2013“ parodos metu vyko naujų gaminių paieškos. Kompetentinga interjero specialistų komisija išrinko ir rekomendavo net 9 gero dizaino, ergonomiškumo ir patogumo bei draugiškumo aplinkai ir žmogui kriterijus atitinkančius gaminius, kuriems buvo suteiktas rekomendacinis „Interjeras.LT“ ženklas.

O štai sostinėje vykusios parodos „Baldai 2013“ metu parodos lankytojai, parodų centro antrame aukšte esančioje „Dizaino galerijoje“, galėjo iš arčiau vienoje vietoje pamatyti net 18 gaminių, mat čia buvo pristatoma rekomenduotų gaminių ekspozicija, kuri neliko nepastebėta ne tik parodos lankytojų, bet ir pačių parodos dalyvių.

Nuo projekto pradžios jau rekomenduota daugiau nei 50 gaminių. Daugiau informacijos apie visus juos galite rasti portalo www.interjeras.lt rubrikoje „interjeras.lt rekomenduoja“.

Žinoma, vien rekomendaciniu projektu „Interjeras.LT“ portalas Kauno parodoje neapsiribojo. „Interjeras.LT“, kaip ir visi kiti dalyviai, turėjo savo stendą, kuris buvo įsikūręs architektūrinių darbų ekspozicijos zonoje. Ši vieta buvo pasirinkta tikslingai, mat vienas iš tikslų buvo ne tik atrasti kokybiškų gero dizaino gaminių, bet ir parodos lankytojams pristatyti dvi – konkurso „Metų interjeras“ ir EKOcentro organizuoto konkurso „Mano EKOnamai‘12“ (realiuose sklypuose architektų sukurti darnaus būsto projektai) – geriausių darbų parodas.

Visos „Namų pasaulis 2013“ parodos metu lankytojams buvo suteikta galimybė išrinkti gražiausią interjerą ir architektūrinį projektą. Taip pat kiekvienas užsukęs į „Interjeras.LT“ stendą turėjo progą pabendrauti ir su projektų autoriais-architektais. Juk kas geriau gali papasakoti apie suprojektuoto darnaus būsto idėją jei ne pats projekto autorius!

Per visas keturias dienas „Metų interjero“ projektams buvo atiduota beveik 350, o „Mano EKOnamai‘12“ projektams – per 380 balsų. Visi trys labiausiai Kauno parodos lankytojams patikę konkurso „Metų interjeras“ projektai – 2011 m. nugalėtojai. Tai 76 balsus surinkęs D. Česnauskaitės „Tautos“ interjero nominaciją pelnęs privataus interjero projektas, „Inovatyviausias“ M. Marcinės kurtas interjeras (60 balsų) ir „Geriausio spalvinio“ sprendimo nominaciją laimėjęs A. Ambrazienės darbas (39 balsai).

Iš konkurso „Mano Ekonamai‘12“ darbų lankytojai geriausiais išrinko UAB „Ecovision“ suprojektuotą vienaaukščio namo projektą, kuris gali „augti“ priklausomai nuo narių skaičiaus (106 balsai), taip pat Andriaus Keiziko projektas, sukurtas atsižvelgiant į sezoninių aplinkos sąlygų kaitą (78 balsai) ir U.Judickaitės, E.Mozūro bei A.Balkevičiūtės bendras A+ klasės modernios architektūros gyvenamojo namo projektas (59 balsai).

Portalo „Interjeras.LT“ redaktorė paatvirauja: „Kadangi patys esame įsikūrę Vilniuje, tai galimybių pabendrauti su sostinės auditorijos dalimi yra tikrai daug. Uostamiesčio gyventojams pristatyti portalą ir jo vykdomą rekomendacinį projektą turėjome progą rugsėjį vykusioje parodoje „Inter Deco 2012“. Šįkart atėjo eilė laikinosios sostinės gyventojams. Tiesa, likome ir patys nustebinti. Sutikome ne vieną lankytojų porą, kuri tiesiog užsuko į „Interjeras.LT“ stendą padėkoti, mat remdamiesi www.interjeras.lt esančia informacija ir praktiškais patarimais įsirengė sau namus, kuriuose jaučiasi jaukiai ir patogiai“.

Kadangi šie neoficialūs geriausių darbų rinkimai Kaune vykusios parodos metu sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo, ši idėja rudenį bus pristatyta ir uostamiestyje vyksiančioje „Inter Deco 2013“ parodoje, kurioje Klaipėdos miesto gyventojai bei svečiai rinkdami gražiausius projektus galės išreikšti ir savo nuomonę.

#Įvykiai #Renginiai

2013-04-02