Sveiki, norėtumėm patarimų, kaip tinkamai išdėstyti baldus dviems sesutems, 8-11 metų. Pageidauja dvieju atskiru lovų, o mes nežinom, kaip neužkraunant kambario pastatyti jas. Jei įsivaizduojam lovu vietas, nebetelpa spinta. Ir atvirksciai :) Vienintelis baldas, kuris liks šiame kambaryje, tai pianinas. Kambario aukstis 2,50m Didžioji siena iš karės 3,75m., o tas likutis nuo duru iki sienos 25cm. Kur dabar pastatytas pianinas 1,87m., ten kaip ir niša tokia 28cm., ir dar 1,46 sienos. Siena nuo lango 2,02m. Dešinėj pusėj 3,75m. Ačiu už idėjas :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sveiki,

manau, kad sesutėms turi užtekti 1.80m ilgio čiužinių. Tuomet įsivaizduoju tokį baldų išdėstymo planą, kurį pridedu. Planuojant baldų išdėstymą atsižvelgta į ergonomiką ir FENG SHUI mokslą.

Pagarbiai, architektas Rolandas Sakalauskas

***

Trumpai: kaip viena iš galimybių - galima iėjimo sieną išnaudoti kombinuotai: ir spinta su darbo vieta, ir pianinas. Situacija labai komplikuota dėl vietos trūkumo, trumpai nepasakysi, bet realius variantus galima sukurti tik darant kambario projekto detalizavimą - variantams sukurti reikia darbo laiko.

arch. Ramunas, 8-699-27253

***

Kadangi spintos šiame kabaryje pastatyti nepavyks, pasiūlymas - jos funkciją perkelti į spintutes, kurios būtų kabinamos ant sienų ( tam geriau paskirti sieną esančią iš dešinės, įėjus pro duris). Lovas tuomet reikėtų statyti taip, kad viena būtų išilgai lango, o kita statmenai jai, prie sienos ant kurios kabinamos spintutės. Kadangi durys varstosi į išorę, esančiame laisvame plotelyje prie sienos galima pastatyti nedidelį rašomajį staliuką. Lovas geriausia būtų rinktis su stalčiais ar patalynės dėžėmis, taip turėsite daugiau papildomos erdvės daiktams laikyti.(pvz prisegtas)

Indrė Dorofėjūtė

***

Kai trūksta ploto, bet kuriuo atveju reikia žaisti su aukščiu- arba dviaukštės lovos, arba apačioje spinta, o lova antrame aukšte. Dar yra išsilankstantys variantai – pvz. www.lovaspintoje.lt. Didžiuosius baldus (lovos, spintos) reiktų dėlioti palei tą sieną, kuri dešinėje puse užėjus pro duris, nes kitapus durų per mažai vietos nuo durų ir nuo lango- bus nepatogūs praėjimai. Dar įmanoma spinta vietoje pianino, o pianinas- prie kairiosios sienos (žiūrint nuo durų). Įdedu porą paveiksliukų įsivaizdavimui.

Alina Venskutė