-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Laba diena,

reikalinga jūsų pagalba. Mūsų prieškambaris yra labai nedidelis, tamsokas. Sugalvojome su vyru padaryti vieną sieną stiklinę, lyg iš trikampiukų stiklų paklijuoti, kad ir šviesą atspindėtų ir kad erdvė didesnė atrodytų vizualiai. Kaip manote, ar tai tiktų nedidelėm erdvėm ar taip yra iš viso daroma? Gal žinotumėte kur galima įsigyti tokį stiklą, kad jis nebūtų sunkus, kad galima būtų iš jo nesudėtingai išpjauti trikampiukus?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atsako Tomas Montvila
UAB „Art Vetro“

Laba diena,

Nedidelėms patalpoms vizualiai padidinti geriausiai tinkamas veidrodis, žinoma galima naudoti ir stiklą. Labai dažnai mažos patalpos „didinamos“ veidrodžio pagalba. Trikampius taip pat galėtume išpjauti tiek iš veidrodžių,tiek is stiklų, taip pat galima išgraviruoti trikampius ar kitokias formas ant vientiso stiklo ar veidrodžio. Geriausias būdas surasti Jums tinkamą sprendimą būtų apsilankyti mūsų salone Savanorių pr. 11A, Vilnius, kur galėtumėte pamatyti daug pavyzdžių su graviruotais ir įvairiai dekoruotais stiklais ar veidrodžiais.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atsako interjero dizainerė Dovilė Mikaliūnaitė

Laba diena,

Nelabai suprantu kaip žadate išpjauti iš stiklo trikampius ir kaip juos montuosite… Ar tai saugu? Jei norisi natūralios šviesos - rekomenduoju rinktis stiklo blokelius arba tiesiog stiklinę pertvarą - ji gali būti dekoruota pagal Jūsų bendrą namų interjerą. Bet pradžioje gerai pagalvokite ar ji tiks kambaryje su kuriuo ji ribosis ir ar norėsite, kad iš kambario persimatytų prieškambaris, ar jis prezentatyviai atrodo? Gal užtektų pakoreguoti esamą apšvietimą ir jei sienos tamsios - perdažyti jas kuo šviesiau, šviesą atspindėtų šilkinio paviršiaus dekoro dažymas.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atsako architektė - dizainerė Gitana Valavičiūtė

Sveiki,

Turiu pastebėti, kad Jūsų idėjos biudžetas bus solidus. Stiklą reikės grūdinti, pjauti skyles, montuoti ir t.t. Vargu ar verta tiek investuoti į mažą prieškambarį. Mano kolegos apie šią idėją parašys daugiau, o aš duosiu patarimą kaip išleisti mažiau pinigų ir turėti gerą rezultatą.

Įleisti šviesą į prieškambarį žinoma neblogai. Nesu tikra ar ją verta dengti stiklu. Dienos šviesa veiksminga tik dieną, o vakare , jei nėra gero apšvietimo, vėl tamsa. Šviestuvai ant sienų, pakoreguotų erdvės dydį, suteiktų daugiau charakterio. Galima naudoti šviestuvus su LED leputėmis, tuomet be gailesčio galėsite palikti dažniau įjungtą. Be to šviestuvas gali apšviesti paveikslus arba jų grupę. Apšvietimą galima apjungti su veidrodžiu, kuris taip pat pakoreguojant erdvės dydį ir prieškambaryje būtų labai naudingas.

Pažvelkite į savo situaciją plačiau. Linkiu sėkmės įgyvendinant idėjas.