Laba diena,

planuoju įsirengti vonią. Plotas 6 kv.m. Norėčiau daryti sienas iš stiklo mozaikos (šviesių spalvų - galbūt šviesiai rožinės ar šviesiai gelsvos-auksinės). Man labai gražu yra grindų plytelės iš baltų aštuonkampių su juodas kvadratėliais, kaip šitame puslapyje: www.houzz.com

Kiek žiūriu nuotraukų, matau, kad tokios grindys visad derinamos su paprastomis baltomis sienų plytelėmis. Ar tikrai nederėtų jos prie sienos iš mozaikos? Jei galimas toks derinys, ar mano norimos spalvos derintųsi?

Dėkoju už atsakymą, Kornelija.


Sveiki,

jūsų norimos grindų plytelės yra išdėliotos mozaika, tad dar viena mozaika ant sienų būtų nestilinga ir neharmoninga. Jei norite mozaikos ir ant sienos, siūlau tokia pačia mozaika kaip ir ant grindų, dekoruoti vieną iš sienų, geriausia tą, kuri yra prie vonios ar dušo kabinos.

Vienoje erdvėje negali būti daug akcentų, turite apsispręsti, ar norite mozaika margintų sienų ir „ramių“ grindų, ar mozaika išklijuotų grindų su vienspalvėmis sienomis. Įrengus vonią jos interjerą pagyvinti galėsite kilimėliais, rankšluosčiais ir kitomis smulkiomis detalėmis.

Interjero dizainerė
Audronė Semaškienė
Interjero studija „Interjero fabrikas“