Lankytojos atsiųstas buto planas

Norimas fototapetas

Sveiki!

Šiuo metu bute daromas remontas ir viskas, išskyrus wc ir vonios kambarį, yra be apdailos. Voniai ir WC mes parinkome šviesiai geltonas ir žalias plyteles su bambuko akcentais. Grindis visur planuojame dėti šviesios medžio spalvos (šukuotas plačių lentelių laminatas).

Virtuvės zonoje planuojame apatinę dalį daryti vyšninės ar rudos medžio spalvos, o viršutinę – karamelinės ar kapučino.

Svetainėje - sienoje A - norime klijuoti fototapetą su piene ir žydrai baltu fonu (ši siena yra priešais langą). Sienoje B, kuri „žiūrės“ į virtuvę planuojame statyti sekciją su TV, o ties fototapetu L formos sofą. Ir štai čia mūsų vaizduotė baigiasi...

Nebeapsisprendžiame, kokia turėtų būti sofos spalva ir visos kitos sienos, kad derėtų prie pienės pūko fototapeto? Taip pat, gal ką parekomenduotumėte dėl miegamojo spalvų (sienos, baldai)?

Labai Ačiū. Pagarbiai, Jolanta

Sveiki,

Pirmiausia pradėkime nuo svetainės: prie Jūsų apibūdinto fototapeto kitų sienų spalvą reiktų rinkti atsižvelgiant į šviesos kiekį kambaryje. Tačiau neapsiriksite likusias tris sienas nudažydama balta arba šviesia smėlio spalva. Sofą rekomenduoju rinktis vienos spalvos, be raštų. Geriausia – šviesios, pastelinės spalvos. Kaip atsvarą šviesioms spalvoms, sofą galite dekoruoti pagalvėlėmis. Tiktų penkios ryškios, spalvotos, raštuotos pagalvėlės, iš jų trys oranžinės, žalios arba rudos spalvos.

Miegamojo sienas dažykite tokia pat spalva, kurią pasirinksite ir svetainei, tik vieną sieną, esančią prie lovos galvūgalio, nudažykite kita, pavyzdžiui žaliųjų alyvuogių, spalva, ar išklijuokite tapetais. Tai bus miegamojo akcentas. Baldus šiame kambaryje rinkitės tokios spalvos, kokia vyrauja virtuvėje – vyšninės ar rudos. Alternatyvus variantas – Jūsų išsirinktos grindų dangos spalvos baldai.

Interjero dizainerė Audronė Semaškienė

Interjero studija „Interjero fabrikas“