Sveiki. Planuojame klijuoti vonios kambarį plytelėmis. Tik sunku apsispręsti, kokios geriau: matinės ar blizgios? Blizgios man priimtiniau, bet dažna nuomonė, kad nepraktiška ir geriau rinktis matines. Ir dar taip vadinamos „fugos“ spalvos? Grindyse šviesią fugą sunku išlaikyti šviesia, o kaip sienų? Nuoširdus ačiū už atsakymus. Olga

Sveiki,

priešingai, nei esate girdėjusi, blizgios plytelės yra praktiškos, tad jei Jums jos patinka labiau, rekomenduoju tokias ir rinktis. Vadinamąją „fugos“ spalvą geriausia būtų derinti prie plytelių, rinktis pastelinius atspalvius. Tiek ant baltos, tiek ant labai ryškios „fugos“ spalvos ilgainiui nuo vandens ir nešvarumų išryškėja spalvos pakitimai.

Dizainerė Audronė Semaškienė

*

Laba diena, gyvename dviejų kambarių bute (57,88 kv.m.), kurio projektas nebuvo keistas. Susilaukėme vaikelio ir norėtume išskirti erdvę (kambarį) jam. Buto langai orientuoti į pietus, langai iki žemės, tad viduje šviesu ir jauku. Manome, kad buto erdvę buvo galima suplanuoti patogiau. Šiuo metu turime itin didelį koridorių, vonią ir tualetą. Ką galėtumėte patarti, ar verta keisti buto išplanavimą? Ačiū.

Sveiki,

į Jūsų klausimą sunku atsakyti nemačius buto plano bei nežinant, kurios sienos yra pagrindinės laikančios namo konstrukciją, dar vadinamos „nešančiomis“. Jei norite konkretesnės konsultacijos, patikslinkite klausimą ar kreipkitės į dizainerį asmeniškai.

Dizainerė Audronė Semaškienė