Klausk interjero dizainerio (atsako - A. Ambrazienė ir I. Zmejauskienė)

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Sveiki,

Yra daromas vonios ir tualeto remontas. Turbūt kažko „super“ nebus daroma, tiesiog dabar keičiamos plytelės. Pasirinkta, kad apačioje bus tamsesnė, mėlynesnė spalva, vėliau padarytas perėjimas su plytelėmis su paveiksliukais į šviesesnę spalvą.

Pagrindinis klausimas būtų plytelių glaisto spalva. Prie šviesesnio varianto, buvo pasirinktas mėlynesnis glaistas. Tačiau gal reikėjo pasirinkti šviesesnį, kad plytelių tarpai ne taip išryškėtų? Ką manote apie esamą situaciją nuotraukose? 

Šviesesnis glaistas tarsi paskęsta tarp plytelių. Man asmeniškai būtų sunku spręsti ar gerai ar ne.

Dar taip pat norėčiau paklausti, ką manote apie pasirinktas plyteles ir jų spalvą?

Pagarbiai,

Valdas Kiziūnas

 

Plytelės eilinės, niekuo neišsiskiriančios. Spalva pasirinkta gan šaltoka, tad patalpą reikės sušildyti detalėmis. Siūlių neryškinčiau, nes jas pabrėžiant gaunasi visa siena labai sugraduota, marga. Lai siūlės būna tokios spalvos kaip ir plytelės, ir siena nelenda i pirmąjį planą.

Audronė Ambrazienė

 

Siūlyčiau glaistą rinktis artimesnį šviesioms plytelėms ir jį naudoti visur: tiek prie mėlynų, tiek prie šviesių plytelių. Visada atrodo vientisiau, gražiau ir subtiliau, kai neišryškinamos siūlės.

Pačios plytelės – klasikinio stiliaus. Patalpą reiktų dekoruoti „šiltomis“, pakankamai ryškiomis  detalėmis (puikiai tiktų mediniai baldai, pinti krepšeliai).  Sėkmės!

Ingrida Zmejauskienė