Klausk interjero dizainerio (atsako - Audronė Ambrazienė)

Spalvų paletės pavyzdys

Laba diena,

Pasidarėme svetainėje (17 kv./m) remontą: sienas išklijavome murzinai balkšvo atspalvio dryžuotais ir raštuotais tapetais (vieną sieną dryžuotais, kitą –raštuotais, klasikiniais). Minkštas kampas yra tamsiai rudos spalvos, komoda (2,5 m) taip pat tamsiai ruda. Noriu paklausti: kokios spalvos patartumėte nusipirkti stalą su kėdėmis? Derinti prie esamų baldų ar kitokio medžio spalvos? Manau, kad visi baldai vienodo atspalvio atrodo nuobodokai.

Ačiū. Dalia

 

 Vien tapetų ir kai kurių baldų spalvų neužtenka, kad galima būtų priderinti stalą su kėdėmis. Yra grindų spalva, užuolaidos, kilimas. Žinoma, nebūtina stalą su kėdėmis rinktis tamsios rudos spalvos. Gal kaip tik atvirkščiai – stalas ir kėdžių rėmas šviesaus medžio, o kėdžių gobelenas – tamsiai rudos spalvos. Tuomet ant tamsios sofos galėtų atsirasti šviesios pagalvėlės.

* 

Sveiki.

Noriu paklausti labai svarbaus man dalyko. Jau kurį laiką ieškau spalvų paletės katalogo ir niekur nerandu. Gal Jūs žinote, kur tokį būtų galima įsigyti? Pridedu pavyzdį (paveikslėlis kairėje).

Kąstytis

 Greičiausia tokią paletę turėtų ta firma, kuri prekiauja šiais dažais.

Audronė Ambrazienė