Klausk interjero dizainerio (atsako - Kristina Grybaitė)

Klausk interjero dizainerio - Interjeras.lt

Sveiki,

Pas mus virtuvė su svetaine kartu. Sienas, kur bus virtuvinis komplektas, išklijavome juodomis plytelėmis ir kai kur įdėjome ryškiai raudonų plytelių. Apvadukai bordo spalvos su rožėmis. Grindis planuojame dėti šachmatais balta-juoda. Lubos baltos. Bet niekaip dabar nebesuderinu, kokios spalvos turėtų būti virtuvinis komplektas, kad atrodytų gerai? Taip pat kokias likusias sienas palikti (kokios spalvos)? Nelabai norėčiau, kad viskas būtų balta, juoda ir raudona. Kas dar tiktų? Kokios spalvos derintųsi? Dėkoju jums už atsakymą.

Viktorija.


Grindis rekomenduočiau nedėti šachmatais balta-juoda. Gal jas galima būtų padaryti neutralesnes? Labiau suderintas su svetainės grindų atspalviu...? Be abejo, jeigu jas norisi paryškinti, akcentuoti - galima būtų įvesti siaurą raudoną dekorinę juostelę.

Sienoms galima derinti šiltų atspalvių pilką, arba murzino atspalvio kreminę. Galima pasirinkti 2 patinkančius atspalvius: tamsesnį atspalvį naudoti kaip akcentą - atrodys moderniai ir puikiai derės su raudona/bordo/juoda/balta - na o šviesesnį atspalvį naudoti kaip foninę spalvą.Taip pat gal yra vieta kur galima būtų įvesti ir tapeto? Raštai labai pagyvina interjerą.

Virtuvės komplekto viršus (pakabinamos spintelės) “išnyktų” jeigu jas darytumėte šviesias - baltas arba pilkšvo atspalvio - susiliejančias su sienų spalva. Baldų apačia jau norėtųsi, kad būtų tamsi-juoda arba labai tamsaus atspalvio ruda, einanti link juodos.

Nepamirškite, kad Jūsų raudona/bordo spalva jau tampa akcentine. Panaudokite jos ir svetainėje - gal pagalvėlės, gal vazelė ant tamsaus kavos staliuko, o gal ir foteliukas gali svetainėje būti bordo spalvos.

 

Kristina Grybaitė