Klausk interjero dizainerio

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Laba diena,

Naršydama Jūsų portale Interjerų galerijoje radau mane labai sudominusį interjerą. (Jo nuotraukas galite pamatyti - paspaudę čia). Norėčiau jo kūrėjos paklausti dėl stalviršio, kuris matosi ant baldo virtuvės zonoje prie lango. Esu užsienyje ir bandau išsirinkti stalviršį baltai klasikinei filinguotai virtuvei Lietuvoje. Situacija, aišku, komiška. Matytuose pavyzdžiuose patiko „Egger Valetta sand“ stalviršis, kuris labai panašus į tą, kuris Jūsų nuotraukoje. Norėčiau paklausti, Jos nuomone, ar šis stalviršis „nesipjautų“ su balta klasikine virtuve su filingais ant durelių? Gal toks stalviršis per daug modernus klasikinei virtuvei? Suprantu, kad kvailoka Jos klausti tokio dalyko, bet kad esu kvailokoje situacijoje, mat jau reikia pasirašyti sutartį su virtuvės baldininkais. Būčiau labai dėkinga už atsakymą.

Pagarbiai,

Laima

 

Laba diena,

Klasikinio stiliaus virtuvės dizainas – tai rami atmosfera, kuri niekada nesensta, nepriklausomai nuo mados.

Tokio stiliaus virtuvei būdingos aiškios geometrinės formos, subtilus dekoras ir brangios, aukštos kokybės medžiagos.  Klijuotos medienos stalviršis pabrėžia klasikinį stilių. Taip pat baltos spalvos spintelės kartu su tamsiu stalviršiu, pvz.: iš granito, atrodo puikiai.

Stalviršis iš marmuro (arba marmuro imitacijos), granito, natūralaus akmens (dirbtinio akmens), klijuotos medienos, plytelių puikiai tiks klasikinei virtuvei.

Grįžtant prie Jūsų pasirinkimo, manau kad visai tiktų ir toks stalviršis.

 

Pagarbiai,

Dizainerė Marija Akselrod