Klausk interjero dizainerio

Klausk interjero dizainerio

Laba diena,

Niekaip negalime apsispręsti dėl šildymo miegamajame. Renkamės iš dviejų variantų: grindinio ir radiatorių. Yra įvairių nuomonių apie abu variantus, tačiau kokie vieno ir kito šildymo būdo pliusai ir minusai? Kokį šildymo būdą miegamajame patartų rinktis interjero dizaineris?


Žinoma, geriau miegasi vėsesnėje patalpoje. Asmeniškai, savo namams esu pasirinkusi radiatorių. Tiek grindininį šildymą, tiek radiatorių galima prisukti jei per karšta. Grindininis šildymas ilgiau palaiko šilumą, na o radiatorius greičiau įkaista. Tai - labai individualus klausimas. Pasirinkimas priklauso nuo daugelio aplinkybių: kaip šildoma pas Jus - kietu kuru ar dujomis? Mėgstate miegoti vėsiai ar šiltai? Taip pat, gali būti, kad radiatorius tiesiog nederės - bus labai matomas, didelis ar panašiai…

Kristina Grybaitė

 *

Turiu butą įrengtą tunelyje, tad didysis kambarys (svetainė su baru atskirta virtuve) neturi nė vieno lango. Dominuoja tamsios spalvos, taigi ketinu įvesti šviesių spalvų tonus. Gal galite patarti, kokiais dar būdais vizualiai pašviesinti kambarį?


Šviesios sienos ne tik pašviesintų, bet ir išplėstų vizualiai kambarį. Vos gelsvas atspalvis suteiktų jaukumo, jei yra vietos - puikiai derėtų ir veidrodis. Gal galima būtų pašviesinimui panaudoti kilimą? Pasitarnautų ir sieninis apšvietimas.

Kristina Grybaitė