Klausk interjero dizainerio

Buto planas - Interjeras.LT

Lankytojos atsiųstas buto planas.

Sveiki. Esame jauna šeima su mažu vaikučiu. Niekaip negalime apsispręsti ar verta įsigyti šį butą (nuotrauką prisegu). Kaip ir norėtųsi, bet tuo pačiu ir baisu dėl išplanavimo. Ar įmanoma tokio išplanavimo bute gyventi jaukiai, patogiai ir tuo pačiu erdviai? Labai ačiū už atsakymą!

 

Sveiki,

Butas netinka šeimos gyvenimui, nes namas prie pat Kosciuškos gatvės, kuri labai intensyvi ir visi langai orientuoti tik į gatvę. Bus triukšminga, trūks švaraus oro. Išplanavimas iškarpytas, beveik visas „pereinamas“.

Ieškant buto rinkitės su taisyklingu kvadrato arba stačiakampio formos planu. Jeigu „kapstyti“ giliau ir atsižvelgti į fengshui patarimus: yra vakarų arba rytų tipo žmonės. Vakariečiai turi įeiti į savo būstą iš vakarų, rytiečiai iš rytų. Derinama pagal šeimos narį, kuris atneša į šeimą daugiausiai pajamų. Ieškokite informacijos internete http://www.des1gn.eu/fengshui; http://fengshui.blogas.lt.

Rolandas Sakalauskas

 

 

*


Lankytojos atsiųsta svetainės nuotrauka - Interjeras.LT

Lankytojos atsiųsta svetainės nuotrauka - Interjeras.LT

Lankytojos atsiųstos svetainės nuotraukos.

Laba diena,

Norėjau pasiteirauti dėl vieno kambario buto interjero. Nusipirkau butą ir norėčiau jį pilnai įsirengti (prisegtame dokumente rasite dvi kambario nuotraukas). Jame kol kas yra baldai, bet juos buvę šeimininkai išsiveš, tad kambarys liks tuščias. Mane domintų, kaip patartumėte nudažyti sienas? Butas orientuotas į pietų pusę. Norėčiaus šviesaus kambario, bet baltai dažyti nesinori. Gal dramblio kaulo spalva? Taip pat galvoju ir apie balta-pilka-žalia (šviesios sienos, pilki baldai ir žalios interjero detalės, kaip pvz.: kilimas ir pan.) derinį, bet galbūt Jūs patartumėte kažką kitą?

Iš anksto dėkoju!

Jovita

 

Sveika, Jovita,

Jūs tiesiog pati ganėtinai profesionaliai ir lakoniškai parinkote spalvas ir jų derinius, kuriuos galite drąsiai naudoti. Prie šviesių sienų ir pilkų baldų derės praktiškai visų spalvų detalės. Subtiliau interjeras atrodys, kai Jūsų parinktos žalios detalės bus sodresnės miško žalumos ar samanų spalvos.

 

Rolandas Sakalauskas

 


 

*


Lankytojo atsiųstas buto planas - Interjeras.LT

Lankytojo atsiųstas buto planas.

 

Dizainerio pakoreguotas planas - Interjeras.LT

Dizainerio pakoreguotas planas.

Sveiki!

Žiūrint interjerus Jūsų portale, kilo idėja sujungti virtuvę su svetaine. Tačiau iškilo klausimas: kaip galėtume pakeisti viso buto išplanavimą, kad kuo tikslingiau panaudotume visas erdves?

Ačiū!

Pagarbiai, Tomas.

 

Sveiki, Tomai,

Pagal Jūsų buto išplanavimą matau, kad reikės ardyti dalį laikančių sienų, todėl būtina gauti rašytinius kaimynų sutikimus, daryti rekonstravimo techninį projektą (architektūrinę, konstruktyvinę dalis). Derinti projektą Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje „Infostatyba“.

Pridedu buto planą su vienu iš daugybės galimų variantų. Norint pasiekti geriausią rezultatą, reikia daugiau informacijos (užduoties) iš Jūsų apie: šeimos sudėtį, poreikius, įpročius ir gyvenimo būdą.

 

Rolandas Sakalauskas