Sveiki!

Kaimo sodyboje darome remontą. Beieškodami idėjų Jūsų portale, sugalvojome vieną kambarį daryti fachverko stiliumi. Kambarys stačiakampio formos 6 m x 4,80 m. Aukštis 2,2 m. Sienas planuojame daryti gipsines, dramblio kaulo spalvos, o ant viršaus tvirtinti plonas medines lentas. Kaip manote ar toks vaizdas gerai „žiūrėsis“? Kokias užuolaidas rinktis, kad paaukštintų erdvę ir įsileistų kuo daugiau šviesos, nes langai orientuoti į rytus? Iš anksto AČIŪ. :)


Sveiki, fachtverkas yra pastato konstrukcija, o ne dekoro elementas. Todėl rekomenduoju remontuojant kaimo sodybą grįžti prie ištakų ir jos natūralaus vaizdo viduje. O tai yra rastų, lentų sienos arba dažytas tinkuotas paviršius. Norint paaukštinti erdvę naudokite vertikalią sienų apdailą ar raštus, siaurus aukštus baldus, paveikslus ar veidrodžius, aukštas vazas. Apšvietimą nukreipkite į lubas. Užuolaidas kabinkite siauras (lango pločio) nuo pat lubų iki grindų.

Rolandas Sakalauskas

*

Laba diena,

Dažome sienas baltai – raudonai (dvi sienos baltos ir dvi raudonos). Lubos aplink padarėme nuleidimą. Galvojame viduriuką dažyti kokia kita spalva, bet tik ne balta. Kokią spalvą patartumėt?


Viduriukui dažyti pasirinkite iš šviesiai geltonų arba oranžinių tonų atspalvių.

Rolandas Sakalauskas