Laba diena, labai noriu pasiteirauti profesionalo nuomonės. Noriu namuose pereinamojo stiliaus interjero. Bet susidūriau su problema – pas mus dvi sienos vyšninės spalvos, pereinančios į alyvinę, o dvi – baltos. Durys ir grindys tamsios. Taigi kaip galėčiau dekoruoti židinį (red. - nuotrauka kairėje)? Nenoriu tamsių spalvų, noriu kažko šviesaus ir jaukaus. Svetainėje yra rokoko stiliaus kėdutės. Laiptų turėklai klasikinio stiliaus, metaliniai. Tiesa, pati židinio kapsulė aprėminta marmuro plokšte. Numanau, kad klinkerio plytelių apklijavimas jau turbūt netiktų, ar aš klystu? Laukiu bet kokio patarimo ir dėkoju iš anksto.


Laba diena, tiesą sakant, ilgai galvojau, ką atsakyti į Jūsų klausimą, nes net profesionalui tai sunki užduotis dėl Jūsų erdvėje panaudotų skirtingų medžiagų, faktūrų, spalvų.

Mano nuomone, dažykite baltai židinio „koloną“. Pati židinio kapsulė pastatyta gan žemai, tokioje siauroje židinio sienoje reikėjo rinktis aukštą horizontalią kapsulę. Galite virš židinio pakabinti kaltinį kalvio darbą ar metalo ornamentą. Tai pabrėš ir suaktyvins židinio vietą, kuri turėtų būti daug erdvesnė kaip ir centrinė namų dalis.

Rolandas Sakalauskas