Ar galvojate apie naujienas interjero dekoravimo srityje? Galbūt ieškote dar nematytų sprendimų? O gal tiesiog norisi atnaujinti turimas žinias? Jei jums kyla panašūs klausimai, tuomet ši informacija kaip tik jums!

Unikali spausdinta grafika interjere

Daugelis mūsų vienaip ar kitaip esame susidūrę ar kasdien susiduriame su interjero dekoravimu. Yra daugybė medžiagų, kurias puikiai žinome jau daugelį metų ir dažnai naudojame. Keičiasi tradicinių medžiagų spalvos, kolekcijos, tačiau esminiai principai lieka tie patys. Bet įmonės „Antalis” specialistai net neabejoja, kad noras išbandyti kažką naujo aplanko su kiekvienu nauju projektu. Tad kaip nepaklysti naujienų sraute? Kaip pasirinkus medžiagas būti tikram, kad pasirinkot tinkamiausią iš visų galimų?

Būtent tam sukūrėme savo naujuosius pavyzdžius „Deco Sample Box” – juodą pavyzdžių dėžutę, skirtą interjero dizaineriams. Liaudies išmintis sako: „geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti” ir mūsų pavyzdžiai yra puikus to įrodymas. Kiekvieną medžiagą galite liesti, pajusdami, kokią įtaką vaizdui daro pojūtis. Ne vienus metus išties daug kalbama apie tai, kad ne tik vaizdas svarbu, bet ir visi kiti mūsų pojūčiai. Spauda ant pateiktų pavyzdžių jums pasufleruos, kaip galima medžiagą panaudoti ir kokio rezultato galima tikėtis ant medžiagos spausdinant.


„Deco Sample Box” pavyzdžių dėžutė


Pastaraisiais metais skaitmeninė spauda nužengė išties toli ir šiuo metu turime beveik neribotas galimybes spausdinti ant pačių įvairiausių paviršių, kad ir vieną vienintelį unikalų vaizdą, ar tai būtų nuotrauka, ar jūsų piešinys, ar mylimas ornamentas. Ir kai kiekvienas mūsų ieško unikalumo, nori susikurti namus, kurie atspindėtų juose gyvenančius žmones, būtent skaitmeninė spauda tampa vienu lengviausių ir paprasčiausių sprendimų. Telieka išsirinkti savo sumanymui įgyvendinti tinkamiausią medžiagą.

Dažniausiai su spauda susiduriame, kai galvojame apie vadinamus fototapetus. Tačiau, lygiai taip pat sėkmingai su savo unikaliu raštu ar piešiniu galite susikurti ir užuolaidas, galbūt net tokias, kurios sugers garsą, arba baldų apmušalus (grubios drobės ar minkštutėlio aksomo).


Ryškūs spausdinti gamtos motyvų elementai ant baldų apmušalų


Ir net jei šiuo metu interjere nematote spaudos panaudojimo galimybių, vis tiek kviečiame susipažinti su mūsų pavyzdžiais. Esame tikri, kad žinant daugiau, ir sumanymų ar netikėtų kūrybiškų sprendimų gimsta daugiau.

Kviečiame susipažinti: http://ow.ly/bmm650HrG7p