Ko galbūt trūksta jūsų namuose?

 

Straipsnio tema galbūt gali gluminti iš pradžių, tačiau leiskite jus nuraminti. Tikriausiai jūsų namuose netrūksta nieko iš būtinųjų prekių ar būtinųjų daiktų, tačiau yra tokių dalykų ar akcentų, kurie gerokai pakeltų gyvenimo kokybės kartelę aukštyn. Beveik visada tai yra baldai ar tam tikrų buities technikos ar kitų sistemų sprendimai, apie kuriuos žmonės pagalvoja, bet ne visada ryžtasi įgyvendinti arba atidėlioja iki tol, kol pamiršta. Kad taip nenutiktų ir šį kartą, mes paruošėme straipsnį, kuriame apžvelgsime tuos dalykus, kurių galbūt trūksta jūsų namuose.

 


Daugiau šviesos

Pagalvokite apie savo būstą objektyviai. Ar nėra nė vienos vietos, kur galėtų trūkti apšvietimo? Dažniausiai, ypač seniau įrengtuose būstuose apšvietimo sprendimai nėra suderinti pagal naujausias technologijas, dėl to toliau nuo šviestuvų esančiuose kambario kampuose gali trūkti šviesos, yra nepatogu skaityti, susikuria prieblanda. Jeigu tokių vietų jūsų namuose yra, reikėtų įrengti sienines arba pastatomas šviesas, kurios leis jaukiau ir komfortiškiau jaustis.

Patogios vietos autis batams bei spintelės prieškambaryje

Prieškambaris, liaudyje geriau žinomas „koridoriaus“ vardu yra ta patalpa, kurios interjerui bei komfortui skiriama labai mažai dėmesio. Du dalykai, kurie galėtų pridėti labai daug komforto būstui, turėtų rastis prieškambaryje. Pirmasis iš dviejų yra suoliukas, krėslas, sėdmaišis ar dėžė su galimybe ant jos atsisėsti. Tiek jums, tiek svečiams bus šimtą kartų patogiau, jeigu autis batus bus galima prisėdus ir ne stovint. Antrasis dalykas yra spinta arba spintelė, kurioje būtų galima laikyti išėjimui į lauką reikalingus daiktus, pavyzdžiui garažo raktus, šuns ekskrementų maišelius, popierius, receptus vaistams ir panašiai. Įsigyti gerų prieškambario baldų geromis kainomis galite čia - https://www.varle.lt/prieskambario-baldai/.

Išmanių sprendimų

Modernūs XXIa. namai turėtų orientuotis į išmaniąją buitį. Kadangi išmanieji dulkių siurbliai, išmaniosios lemputės, termostatai ir kiti sprendimai yra prieinami kone kiekvienam, būtų kvaila visiškai ignoruoti jų vertę ir naudą. Mes jums patariame pasidomėti tais išmaniais sprendimais, kurie būtų jums įkandami. Didesniuose nuosavuose namuose galima išmanius sprendimus parengti kone visur, pradedant dulkių siurbimu, baigiant žolės pjovimu ar užuolaidų atidarymu. Įsivaizduokite, kad grįžtate namo iš parduotuvės, telefonu atrakinate vartus, duris, įjungiate šviesą ir oro kondicionierių. Tada iš bagažinės pasiimate pirkinius ir nevargstate su raktais bei maišų  kilnojimais. Susitaupo labai daug laiko ir jėgų.

Kompaktiškų spintelių ir daiktadėžių

Per laiką namuose susikaupia daug drabužių, patalynės komplektų, patiesalų, staltiesių ir kitų buitinių mažmožių, kurių nesinori išmesti, bet nėra kur dėti. Tam reikalingos daiktadėžės arba interjerui tinkančios spintelės. Patogu ir tai, kada daiktadėžės būna įmontuotos į lovą arba sofą. Svarbiausia tai, kad jos nesimėtytų visiškai po akimis.

Geros kėdės darbui

Ar namuose tenka daug sėdėti prie kompiuterio arba atlikti kitokio pobūdžio darbus? Jeigu taip, tada tikrai verta ir galbūt net būtina investuoti į gerą sėdėjimo kokybę bei nusipirkti patogią darbo kėdę. Pasirūpinkite savo nugara bei kūnu ir nepašykštėkite eurų tam, kas tikrai pagerins gyvenimo kokybę. Galbūt tik to ir tetrūksta iki patogaus darbo namuose?

Daugiau informacijos: varle.lt