Skaitmeninėje eroje turime galimybę padaryti šimtus nuotraukų nešvaistydami foto juostelės. Atrodytų ko gi daugiau reikia, kai visos jos saugiai ilsisi kompiuterinėje laimenoje. Visgi nuotraukų spausdinimas vis dar neužmiršta paslauga, net jei ji reiškia, kad reikės daugiau darbo rūšiuojant ir atrenkant gražiausius kadrus. Daugelis vis dar nori atsispausdinti, parodyti ir padovanoti popierines, pasirinkto formato nuotraukas, o galbūt perskaitę šias priežastis ir Jūs būsite tarp jų!


Technologijos yra trapios ir netobulos

Nepriklausomai nuo to, kaip sunkiai „Google“, „iCloud“, „Dropbox“ ir kitų populiarių platformų darbuotojai stengiasi sukurti saugią sistemą, realybė yra ta, kad jokia sistema niekada nėra iki galo saugi, nesvarbu tai būtų debesis ar kietasis diskas. Nors mums patinka patogumas, kurį ir siūlo skaitmeniniai failai, realybė primena, kad bet kuri platforma gali sugesti, nustoti veikti arba tapti mokama. Būtų siaubinga, jei jūsų nuotraukų failai dingtų iš debesies ar nuotraukų saugojimo svetainės, todėl visada turėkite atsarginę kopiją, arba raskite laiko nuotraukas atspausdinti.

Nuotraukų spausdinimas – būdas parodyti nuotraukas

Žinote, kam patinka nuolat žiūrėti į nuotraukas telefone? Jūsų vaikui! Ironiška, bet mes, suaugusieji, retai kada grožimės jomis, nebent esame paprašyti parodyti jas kam nors, kas tuo kas domisi. Jei jų nespausdinate, tikrai į juos nežiūrite, taigi tai yra puikių nuotraukų ir laiko, sugaišto fotografuojant, švaistymas! Visgi jei ant sienos pakabinsite įsimintinas nuotraukas jos ne tik padės prisiminti mielas akimirkas, bet ir taps puikiu interjero akcentu, ypač kai nuotraukų spausdinimas leidžia pasirinkti Jums tinkamiausią formatą.

Pradžiuginti artimuosius dabar taip paprasta

Daugelis iš mūsų vertiname ir peržiūrinėjame tik tas nuotraukas, kurias padarėme patys. Tačiau toli gyvenantys seneliai ir giminaičiai mėgsta ant sienų pasikabinti įrėmintas vaikų nuotraukas, o ant šaldytuvo – paprastą atspausdintą mylimiausio anūkėlio nuotrauką.

Tad kodėl jų nepradžiuginus, kai profesionalios kokybės spausdinimas yra pigesnis ir paprastesnis, nei bet kada anksčiau! Dabar atrinkti gražiausias nuotraukas galėsite tiesiog savo telefone, nusiųsti internetu, o nuotraukomis džiaugsitės vos po vienos ar kelių dienų.

Daugiau informacijos: beta.lt