Svarstote, kokį sprendimą pritaikyti virtuvėje, kad daiktų laikymas būtų ne tik patogus, bet ir estetiškas? Galbūt Jums trūksta idėjų, kaip išnaudoti nestandartinę nišą arba pagražinti spintą? Puikiu sprendimu gali tapti baldams skirtos ritininės užuolaidos!


Matinė apdaila – įspūdinga ir nesenstanti

Matiniai baldai yra ne tik nepaprastai madingi, bet ir suteikia interjerui daugiau jaukumo, be to, jie labai universalūs, todėl juos galima derinti su bet kokiomis medžiagomis. Jeigu baldų apdailai pasirinksite neutralias ir neryškias spalvas, turėsite nesenstantį apdailos elementą, kuris gražiai atrodys ne vienerius metus. Būtent tokie ir yra naujieji baldų paviršiai „REHAU noir“ ir „REHAU brilliant noble matt“ – visiškai matiniai ir aksominio švelnumo, be to, labai praktiški, nes ant jų nesimato pirštų atspaudų. Gamtos ir žemės įkvėptų spalvų įvairovė leidžia sukurti skirtingų stilių interjerą – nuo šiuolaikinio iki labiau klasikinio ar kaimiško.

Tačiau ar matiniams baldams galima parinkti jiems skirtas atitinkamas ritinines užuolaidas? Dabar jau taip, nes „noble matt“ kolekcija buvo papildyta tokios pačios estetikos „RAUVOLET“ žaliuzėmis. Kadangi dizainas yra optimaliai suderintas, jums nebereikės rūpintis dėl atskirų elementų derinimo – net jei norėsite papildyti baldus kitais elementais tik po kurio laiko. Kaip ir ant kitų „noble matt“ paviršių, ant žaliuzių nelieka neestetiškai atrodančių pirštų atspaudų. Ritininės užuolaidos taip pat pasižymi atsparumu įbrėžimams, todėl puikiai tinka kasdieniam naudojimui.


Kaip veikia baldams skirtos ritininės užuolaidos?

Baldams skirtos ritininės užuolaidos atsidaro į apačią arba į viršų, o ne kaip tradicinės durelės, t. y. į jas atidarančio asmens pusę. Dėl to ritininės užuolaidos puikiai tinka tose vietose, kuriose būtų sunku arba neįmanoma laisvai atidarinėti įprastų durelių. Taigi jos yra tobulas sprendimas nedidelėms erdvėms ir siauroms nišoms, taip pat sunkiai pasiekiamiems užkampiams ir nestandartinėms vietoms. Taip galima praktiškai ir maksimaliai išnaudoti kiekvieną erdvę. Paprastas ir greitas atidarymas turi įtakos naudojimo patogumui, o naujausiomis tendencijomis grindžiama estetika leidžia jas idealiai priderinti prie atitinkamų baldų, taigi ir prie jūsų interjero stiliaus.

„REHAU“ žaliuzes labai paprasta montuoti „plug & play“ („įrenkite ir naudokite“) principu. Vienas, du ir... viskas – malonaus naudojimo! Mechanizmas labai lengvai atsidaro ir užsidaro, todėl be jokių problemų pasieksite tai, kas yra apdėta už ritininės užuolaidos.


Kada verta naudoti baldams skirtas žaliuzes?

Kur tinka baldams skirtos ritininės užuolaidos? Pavyzdžiui, virtuvėje, norint uždaryti atviras lentynas, kuriose dažniausiai greitai atsiranda netvarka. Jas verta įrengti svarbiausiose vietose, pvz., spintelėse, stovinčiose arba kabančiose prie pat sienos, šaldytuvo arba orkaitės, kur gali būti sudėtinga atidaryti įprastas dureles. Toks sprendimas puikiai tiks ir sandėliuke, norint uždengti maisto produktų pilnų lentynų eiles, ir namų darbo zonoje, norint paslėpti dokumentus ir aplankus nuo svečių žvilgsnių.

Baldams skirtos ritininės užuolaidos yra puiki alternatyva klasikinėms durelėms. Tai – stilingas ir patogus būdas paįvairinti baldus, tuo pat metu užtikrinant patogų daiktų laikymą tiek virtuvėje, tiek svetainėje, tiek koridoriuje, tiek biure. Jokių kompromisų: apgalvoti REHAU kolekcijos „noble matt“ baldų sprendimai – ne tik puikus stiliaus interjeras, bet ir būdas sukurti vartotojų poreikius atitinkančius baldus.

Daugiau informacijos: www.rehau.lt