Frankfurte prie Maino kovo 10-14 dienomis vyks pasaulyje didžiausia ir seniausia (rengiama jau 50-ąjį kartą) specializuota santechninės įrangos, keramikos, oro kondicionavimo, šildymo įrangos paroda ISH.

santechnikos_keramikos_kondicionavimo_sildymo_irangos_paroda_ISH

KAS ŽINO IR VAŽIUOJA Į ISH?

Architektai, interjero dizaineriai – jie turės unikalią ir vienintelę galimybę šiais metais susipažinti su santechninės įrangos ir keramikos naujausiomis dizaino kolekcijomis ir sprendimais;

inžinieriai, projektuotojai, namų statytojai, nekilnojamo turto vystytojai – su oro kondicionavimo, šildymo, ventiliavimo įrangos, įvairių energijos rūšių taupymo sistemomis.

Parodoje taip pat vyks įvairios teminės konferencijos, pristatymai, specializuotos dizaino ekspozicijos.

KAIP Į ISH NUVAŽIUOTI PIGIAU IR PAPRASČIAU

Geriausias sprendimas – kreiptis „Messe Frankfurt“ atstovybę Vilniuje. Čia jūs galite iš anksto ir pigiau įsigyti bilietus į parodą.

Palyginkite:

vienos dienos bilietas atstovybėje – 15 € (kasoje Frankfurte – 28 ),

visoms parodos dienoms bilietas 41 € (kasoje Frankfurte – 62 ).

Svarbu ir tai, kad bilietas į parodą suteikia teisę nemokamai naudotis visuomeniniu transportu Frankfurte prie Maino.santechnikos_keramikos_kondicionavimo_sildymo_irangos_paroda_ISH

Atstovybėje taip pat galima gauti informaciją apie individualią kelionę į parodą arba kelionę su grupe autobusu ir viešbučius.

Išsamesnė informacija apie parodą internete: www.ish.messefrankfurt.com

„Messe Frankfurt“ atstovybė Baltijos šalims ir Baltarusijai

Adresas: Šaltinių11/15-18, Vilnius

Telefonas.: 370 5 2135534

El. paštas: info@lithuania.messefrankfurt.com