Yra keletas svarbių kriterijų, nuo kurių priklausys, kaip patogiai galėsite juo naudotis ir ramiai gyventi, be galvos skausmo, kad kažkas namuose neveikia arba kelia rūpesčių.


Visų pirma geras dušo latakas yra tas, kurį galima lengvai išvalyti. Kartu su nubėgančiu vandeniu į dušo lataką subėga ir visi nuplauti nešvarumai. Jame kaupiasi muilo liekanos ir plaukai, ilgainiui užkimšdami palyginti nedidelę angą nuotekoms. Jei bus įrengtos nenusiimančios dušo latako grotelės, valymui liks vienintelė priemonė – cheminiai preparatai, kurie ištirpdo nešvarumus, bet tuo pačiu yra agresyvūs ir kenkia vamzdžiams. Ką jau kalbėti apie jų kvapą, poveikį sveikatai ir ekologijai.

TECE latakų pranašumas yra tas, kad jų groteles nuimti gali net vaikas. Šio gamintojo asortimente yra dviejų rūšių latakai – TECEdrainline ir TECEdrainprofile. Ir vienas, ir kitas siūlo didelį dušo latako grotelių pasirinkimą. Latako grotelės yra vonios kambario interjere matoma įrenginio dalis, kuri gali tapti ir svarbiu akcentu.

TECEdrainline latakas sukurtas prieš 15 metų. Jo grotelių pasirinkimas – nuo įvairių ornamento raštų metalinės grotelės iki beveik nematomos grotelės, su įklijuotu tokios pat kaip grindys plytelės fragmentu. Stilingai atrodo ir balto ar juodo stiklo grotelės. Jos paprasčiausiai nusiima keliant aukštyn, atverdamos dušo metalinį dušo griovelį ir nuotekų angą. Juos lengva nuvalyti šluoste, ištraukti susikaupusius plaukus, praskalauti stipresne dušo srove.

TECEdrainprofile dušo grotelės nusiima dar lengviau.

Ir vieno, ir kito konstrukcijoje yra plaukų gaudyklė – specialios grotelės, kurios sulaiko plaukus ir neleidžia užkimšti nuotekų angos.

TECEdrainline latakai gali būti tiesūs arba kampiniai. Kampinių latakų grotelių asortimentas taip pat yra įvairus.

Daugiau informacijos: tece.com

237