EASE (išvertus iš angl. k. lengvumas, patogumas) – tiekėjas, atspindintis savo vardą: „Jei pandemija mus ko nors išmokė, tai to, kad turime geriau rūpintis savimi ir planeta. Kolektyviai sąmoningai ieškome būdų, kaip geriau elgtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl ateities kartų. Laikui bėgant perkame mažiau, o įsigytos prekės tarnauja ilgiau. Taip kokybė išlieka svarbiausia!“

Bendradarbiaudama su įmonėmis, kurios gamina aukštos kokybės gaminius, skirtus plačiajai visuomenei, bendrovė EASE auga ir kaupia patirtį, toliau atsižvelgdama į tvarumą ir stilingą dizainą. EASE lovos išsiskiria ypatinga kokybe bei inovatyvumu. Tiek lovos rėmai, tiek čiužiniai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, taip pat naudojami itin naujoviški mechanizmai. Taikydama novatoriškus ir tvarius sprendimus, tikslingai orientuodamasi į geriausią miego patirtį, EASE toliau pirmiausia rūpinasi klientų sveikata. 

Dizainas ir harmonija

Skirtingų EASE modelių dizainas apima minimalų, modernų ir skandinavišką stilių, bet kiekvieną baldą galima pritaikyti prie bet kokio interjero. Tiekėjas pastebi, jog šiais laikais vis madingesni tampa drąsūs audinių ir tekstūrų deriniai. Tai skatina kurti ir tobulėti, suteikti naujausiems baldams vis originalesnį dizainą. Lovos yra skirtos kiekvienam norinčiam ilgam laikui sukurti harmoningą atmosferą miegamajame. Taigi naudojamos prislopintos spalvos, organinės medžiagos ir formos, sukuriančios raminamai psichiką veikiantį stilizuotą dizainą. Įrengiant miegamąjį, visuomet svarbu atkreipti dėmesį į spalvų paletę ir formas, kad miegamasis taptų komfortiškiausia namų erdve. Gamintojas pataria, jog, abejojant dėl spalvų paletės, geriausia pabandyti ją sudėlioti taip, kaip tai daro gamta, – taip neįmanoma suklysti.

Sveikatai naudingi belgiški čiužiniai 

Pristatydamas naujausius baldus, gamintojas kaskart pristato originalų produktą, kurio stilius keičiasi kartu su naujausias ergonominiais sprendimais. Belgų gamintojo lovas galima rinktis ne tik iš gausios dizaino įvairovės, bet ir pagal ypatingas čiužinio savybes. EASE siūlo penkių arba septynių zonų čiužinius. Ypatingas zonų paskirstymas leidžia čiužiniui ergonomiškai prisitaikyti prie kūno svorio bei linkių ir taip išlaikyti taisyklingą kūno padėtį miegant. Taip pat skirtingose čiužinio pusėse galima rinktis skirtingą komforto lygį ir taip pritaikyti miego zoną pagal savo pomėgius. Renkantis čiužinį, šis gamintojas skatina nepamiršti ir higieninio antčiužinio, nes jis apsaugo čiužinį nuo bakterijų, kitų aplinkos veiksnių ir prailgina jo naudojimo laiką. Higieninį antčiužinį rekomenduojama keisti kas porą metų ir skalbti esant poreikiui.

Griežta gamtos apsauga

EASE visuomet užtikrina stabilią ir aukštą tiekiamos produkcijos bei teikiamų paslaugų kokybę, todėl renkasi tiekėjus tik iš patikimų ir patikrintų gamintojų. Kiekvienas iš jų turi atitikti gamtos saugos reikalavimus, kontroliuojančius naudojamų žaliavų ir medžiagų poveikį aplinkai. Visi gamintojai kuria ir projektuoja naujus baldus, remdamiesi klientų poreikių įvertinimu, diegdami naujausias technologijas ir įrangą, leidžiančią klientams tiekti kokybiškesnius produktus ir efektyviau naudoti išteklius.

Daugiau informacijos: easebaldai.lt

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“

#Baldai #EASE baldai

2022-05-02