Šiais metais pristatyta kolekcija „Avento“ apjungia modernų dizainą ir funkcionalumą. Ši kolekcija žavi tuos, kurie renkasi šiuolaikišką vonios kambario interjerą. „Villeroy & Boch“ siūlo šiuos „Avento“ kolekcijos gaminius: keraminę santechniką (praustuvus ir pakabinamą unitazą) ir vonios kambario baldus. Šiuolaikišką vonios kambario interjerą užtikrins galimybė praustuvus plonomis briaunomis rinktis iš šešių dydžių, pakabinamas unitazas su „DirectFlush“ technologija ir baldai dengti akriliniu stiklu. Kolekcija nepriekaištingai dera su apšviečiamais „Villeroy & Boch“ veidrodžiais ir maišytuvais. Ši kolekcija išsiskiria itin geru kainos ir kokybės santykiu.

Paprasta, lenva ir modernu

„Avento“ praustuvai tinka tiek mažiems, tiek dideliems vonios kambariams, dėka šešių galimų dydžių pasirinkimo ir lengvumo suteikiančių plonų praustuvo briaunų. Praustuvai pilnai glazūruoti, todėl galima montuoti ir be baldo apačioje.

Pakabinami unitazai su „DirectFlush“ technologija, atviru apiplovimo kraštu, garantuojančiu nepriekaištingą higieną, dėka paprastesnio valymo. Unitazas gali būti kompletuojamas su storo plastiko standartiniu arba plonu dangčiu.

Baldai dengti nauja medžiaga

Kolekcijos baldus galima rinktis keturių spalvų, baldų priekis dengtas akriliniu stiklu palengvins priežiūrą, o išmanus vonios kambaryje naudojamų daiktų išdėstymas balduose, užtikrins tvarką. Baldų asortimentą sudaro praustuvų spintelės įvairių dydžių prastuvams su dviem stalčiais ir plona, pailga rankenėle. Mažiems vonios kambariams siūlomos nedidelių išmatavimų praustuvų spintelės su durelėmis. Taip pat asortimente aukštos, pakabinamos spintelės, kurios talpina daugybę vonios kambaryje naudojamų daiktų.

Daugiau informacijos:

www.villeroy-boch.com