Modernaus interjero akcentai

 

Kompaktinė HPL plokštė ir aukšto slėgio laminatas,  taip pat ir lietas akmuo, kuriuos tiekia UAB „LitAcrulam“, atstovaujanti žinomiems gamintojams „Polyrey“, „Resopal“, „Hanex“, „Staron“, interjero dizaineriams suteikia įkvėpimo kūrybai ir keičia požiūrį į korpusinius baldus. Dėl unikalių savybių: atsparumo smūgiams, trinčiai, drėgmei, įbrėžimams, karščiui, chemikalams ir valikliams, ši medžiaga gali būti naudojama visų rūšių baldų gamybai ir interjero apdailai. Ją lengva valyti, todėl tai – išskirtinai higieniškas paviršius, tinkantis tiek namų ar viešojo maitinimo virtuvėms (maisto ruošai), tiek medicininėms įstaigoms. Gausus aukšto slėgio laminatų raštų ir dekorų asortimentas suteikia beribes galimybes kurti.

 


Plačiau apie kompaktinę plokštę

Šios medžiagos briaunų nereikia laminuoti, todėl ją galima iškart formuoti, išgauti netradicines formas ir linijas, suteikti briaunoms išskirtinius profilius. Iš kompaktinės plokštės galima sukurti ir akmens imitaciją. Tai puikus pasirinkimas, norintiems mėgautis jaukia aplinka.

Kompaktinės plokštės paviršius padengtas aukšto slėgio laminatu. Dėl savo patvarumo kompaktinė plokštė plačiai naudojama darbastalių dangoms gaminti. Pati kompakto medžiaga yra vientisa plokštė, padengta aukšto slėgio laminatu.

 

 

Žmonės vis daugiau investuoja į gyvenamąją aplinką ir ieško modernumo, o kompaktinė plokštė yra moderni medžiaga. Interjere, kaip stiliaus akcentas, ji atrodo ypač gražiai. Ypač populiari virtuvėje. Į ją visiškai neįsigeria vynas: išlietą skystį paprasta nuvalyti buitinėmis priemonėmis.

Kompaktinės plokštės plačiai naudojamos ne tik virtuvės stalviršių, kėdžių, stalų, sienelių, palangių, lentynų ir spintelių, bet ir vonios baldų gamybai: dušo kabinose, tualetų kabinose, prekybos centrų balduose, recepcijose, fasaduose. Tai puikus pastatų, sienų ir lubų dekoravimo elementas. Ši medžiaga tobulai tinka viešbučiams.

 

 

Šią medžiagą itin pamėgo įmonės, vykdančios ilgalaikius projektus. Taip pat ją užsisakinėja dizaineriai ir baldų meistrai. Labai plati dekorų įvairovė: nuo paprastų vienspalvių su blizgiais, matiniais, pirštų atspaudų nepaliekančiais paviršiais, iki rūdijančio metalo, medžio ir netgi odos imitacijos, taip pat būna ir raštuotų.

 

Kas yra dirbtinis lietas akmuo?

Dirbant su dirbtiniu lietu akmeniu, nėra neįgyvendinamų projektų ar nepagaminamų formų. Galimybės iš esmės neribotos: pradedant virtuvės stalviršiu, baigiant sudėtingų linijų viešbučio priimamuoju. Liečiant šią medžiagą, apima malonus jausmas – ji tarsi spinduliuoja jaukumą. Jos pavadinimas kilęs ne tik dėl išorinio panašumo į natūralų akmenį, bet ir dėl kai kurių bendrų fizinių savybių: ilgaamžiškumo, tvirtumo. Jos priežiūra nereikalauja jokių ypatingų priemonių, o prireikus lengvai valoma ir restauruojama. Atskirų gaminio elementų sujungimo vietos – plika akimi nematomos. Dėl to galima pagaminti bet kokių gabaritų vienalytį objektą. Pritaikius tam tikrus technologines naujoves, iš dirbtinio lieto akmens įmanoma išlenkti beveik bet kokią formą.

 

 

Dirbtinis lietas akmuo leidžia sukurti išties stilingus interjerus. Architektų ir dizainerių darbai, kuriuose panaudota ši medžiaga, sulaukia vis didesnio pripažinimo. Netolimoje ateityje dirbtinis akmuo bus aptinkamas kone kiekvieno namuose, nes kitos tokios universalios medžiagos šiandieną nėra.

Dirbtinis lietas akmuo turi kone visas gerąsias natūralių medžiagų savybes ir neturi natūraliam akmeniui būdingų trūkumų. Dirbtinio lieto akmens gaminiai kartais vadinami akmens masės, akrilo ar akrilinio akmens gaminiais. Tačiau mes pasirinkome vartoti dirbtinio lieto akmens sąvoką.

Daugiau gaminių nuotraukų:

Daugiau informacijos:

Nuotraukos: gamintojų
Žurnalas:
„Interjeras.lt pataria“