Išlikę svarbiausi biuro baldai – rašomieji stalai, kėdės ir dokumentų spintos. Be to, yra ir kitų svarbių biuro baldų, be kurių sunku įsivaizduoti patogias poilsio zonas ir klientų priėmimo zonas. Tai biuro sofos, foteliai, pufai, minkšti kampai, kavos staliukai ir kt. Jums reikalingi gaminiai gali būti ir klasikiniai, ir modernūs. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir dizaino stiliaus.

asociatyvi nuotrauka

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis kompaktiškus ir funkcionalius biuro baldus

Kalbant apie biuro baldus, rašomasis stalas yra dar vienas itin svarbus daiktas darbo vietoje. Jis turi atitikti tam tikrus standartus, būti patogus ir atitikti darbuotojų poreikius – tiek fizinius, tiek socialinius. Stalo aukštis turi būti tinkamas, atsižvelgiant į žmogaus ūgį, kad rankos ir kojos būtų tinkamoje padėtyje, kitaip dienos darbas bus labai varginantis.

Biuro baldai yra įmonės įvaizdžio dalis ir lemia darbuotojų komfortą, pasitenkinimą darbu ir produktyvumą. Pateikdami kokybiškus biuro baldus, sutelksite dėmesį į savo komandą, kuri yra pagrindinis įrankis. Patogi darbo vieta turi įtakos ir darbuotojų sveikatai bei savijautai, todėl reikia ja rūpintis atsakingai. Visiems įmonės darbuotojams galima rasti platų funkcionalių, stilingų ir patogių biuro baldų asortimentą, suteikianti šiuolaikiniam lyderiui elegantišką ir funkcionalią darbo erdvę.

Be svarbiausių biuro baldų, biure ne mažiau svarbios ir biuro spintos. Jų transformacija šiuolaikiniame biure yra bene dramatiškiausia. Biuro spintos gerokai „susitraukė“, nes vis labiau įgalinamas skaitmeninimas. Sumažėjus popierinių bylų skaičiui, stambias ir erdvias spintas pakeitė kompaktiškos ir funkcionalios biuro spintos bei komodos su stumdomomis durimis. Paprastai šis baldas yra žemo aukščio, turi tik keletą lentynų ar spintelių.

Įvairių tipų kompaktiški ir funkcionalūs biuro baldai

Rinkitės iš didelio ergonomiškų biuro baldų asortimento sėdinčiam žmogui. Platus biuro baldų asortimentas: vadovų kėdės, biuro kėdės, rašomieji stalai, sisteminiai biuro baldai kiekvienam. 

Kiekvienas gali rasti idealų baldą kiekvienai biuro erdvei. Tiek mažų, tiek didelių biuro patalpų savininkai renkasi savo lūkesčius atitinkančius biuro baldus. Suformuokite biuro baldų komplektą ir padidinkite savo darbuotojų darbo komfortą!