Salono "Vilniaus parketas" medinių grindų ekspozicija

Salono
 "Vilniaus parketas" medinių grindų ekspozicija

Prieš metus Vilniuje, Ukmergės gatvėje, šalia prekybos centro „BIG“, duris atvėrė naujas specializuotas „Vilniaus parketo“ salonas-parduotuvė, kurioje rasite didžiausią Baltijos šalyse medinių grindų ekspoziciją: 800 kv. metrų grindų pavyzdžių ekspozicijų plotas, kuriame rasite 120 rūšių trisluoksnio parketo, 60 skirtingų vienetinio parketo ir masyvo lentų rūšių bei raštų, 24 meninio parketo pavyzdžius, 290 įvairaus lygio (nuo populiariausių iki unikalių) laminuoto paviršiaus grindų raštų ir rūšių, daugiau kaip 120 rūšių grindjuosčių ir jungčių, skirtų suderinti skirtingas grindų medžiagas ir net lenktas formas. Be to, čia gausu priežiūros priemonių, paklotų, lakų, klijų, šlifavimo mašinų ir medžiagų meistrams.

Projektuojant ir įsirengiant savo interjerą, reikia numatyti visas geroms grindims svarbias aplinkybes: ant kokio pagrindo bus klojamos, klijuojamos, kalamos grindys. Svarbu atitaikyti jums patinkančio rašto, ornamento, spalvos santykį, kurį įsivaizduoti galima tik matant didesnį nei 2 kv. metrų pavyzdį. Visos medžiagos turėtų būti suderintos tarpusavyje – geriausia pirkti vienoje vietoje, kad gamintojas būtų atsakingas už visą technologinį procesą. Visas medžiagas galėsite išsirinkti šalia salono įrengtoje parduotuvėje. Jei neturite patikimų meistrų, kurie kartais savo nemokšiškumą bando pateisinti medžiagų neatitikimais ar nesuderinamumu, kreipkitės į salono meistrus – jie tikrai neieškos tokių argumentų – juk viskas iš vienų rankų.

Interjero projekte matyti visas grindų plotas, o ornamento kartotinis raštas ne visada gali baigtis „sveiku“ piešiniu. Ne bėda – raštą galima proporcingai sumažinti, bet apie tai – kituose mūsų žurnalo numeriuose.

Neapsisprendę kokių grindų nori (parketlenčių, parketo ar atsparesnių laminuotų) galės vietoje palyginti skirtingų dangų gerąsias ir blogąsias savybes, gaus kvalifikuotų pardavėjų paaiškinimus. Atėjus su visa šeima, galima leisti savo vaikams išbandyti medinių grindų jaukumą ir laminato spalvų žaismingumą salone įrengtoje vaikų zonoje.

www.parquet.lt