„JUNG Vilnius“/Didžiausia JUNGiklių ekspozicija Rytų Europoje ir demonstracinis protingo namo sistemų salonas

„JUNG Vilnius“ – antrinė vokiečių kompanijos įmonė, siūlanti išskirtinio dizaino, funkcionalumo ir kokybės kištukinius lizdus, JUNGiklius, taip pat pažangius išmaniųjų namų sprendimus. Apsilankę turėsite unikalią progą gyvai susipažinti su KNX sistemos
galimybėmis ir netgi išbandyti jų valdymą balsu. Ekspozicijos erdvėje įrengtas realus demonstracinis butas, viešbučio kambarys, kuriuose visi elektriniai prietaisai ir net kai kurie baldai valdomi šiuolaikinėmis technologijomis. Taip pat galėsite apžiūrėti JUNGiklių ekspoziciją, didžiausią ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje. Jie ypač vertinami interjero dizainerių ir architektų, nes dėl aukščiausios kokybės („Made in Germany“ sertifikatas) ir dizainų, spalvų įvairovės gali būti derinami kaip interjero detalės.

Vieta: Senasis Ukmergės kel. 12, Užubaliai, Vilniaus r., Vilnius
Laikas: rugsėjo 21-27 d.


Tarptautinė plakatų paroda „Жыве Беларусь“ („Tegyvuoja Baltarusija!“)

Tarptautinė plakatų paroda „Жыве Беларусь“ – pasaulio dizainerių solidarumo su baltarusių tauta demonstracija ir palaikymo akcija jų kovoje su diktatūra, už demokratiją, laisvę ir tiesą. Parodą organizuoja Maskvos tarptautinė grafinio dizaino bienalė „Auksinė bitė“ ir Lietuvos dizaino forumas. Paroda yra „Dizaino savaitė 2020“ programos dalis.

Kuratoriai: prof. Sergejus Serovas, Vytautas Gurevičius

Vieta: Lukiškių aikštė
Laikas: rugsėjo 21-27 d.

UAB „Femina Bona“/Apskritas stalas „Interjeras ir žmogus: poveikis savijautai ir veiklai“

„Interjeras ir žmogus: poveikis savijautai ir veiklai“. Kviečiame interjero kūrėjus, architektus, verslininkus, nekilnojamojo turto vystytojus į apskrito stalo dialogą kartu su intuityvios estetikos meno ir dizaino platformos „Amres Art“ kūrėja, asmenybės vystymosi konsultante Rasa Balte-Balčiūniene ir Ermitažo (Sankt Peterburgas) menotyrininke, meno kritike Marina Čekmariova (ją kalbinsime internetu).

• Kodėl interjerai tampa vienodi, kas tai lemia ir kaip tai mus veikia?

• Kaip kurti autentišką interjerą: kūrėjo ir kliento psichologija.

• Paveikslo vaidmuo interjere: kaip „perskaityti“ paveikslo informaciją, kaip jo vaizdiniai veikia žmogaus savijautą ir veiklą?

Registracija: https://bit.ly/3hqV3Mx

Vieta: City Gate Hotel, Bazilijonų g. 3, Vilnius
Laikas: rugsėjo 23 d. 09:00 - 11:00

EASE. Mano namų stilius/Eksportuojamas lietuviškas baldų dizainas

EASE kviečia į baldų salonus susipažinti su lietuviško dizaino ir gamybos baldais, kuriuos pamėgo ne tik Lietuvos naujakuriai, bet ir tūkstančiai Europos šalių pirkėjų.

Lietuvos gamintojų baldus – stalus, sofas, komodas ir kėdes – galima aptikti didžiausiuose baldų ir interjero salonuose Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Belgijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Tai aukštos pridėtinės vertės baldai sukurti Lietuvos dizainerių, vystomi ir gaminami laikantis ir taikant naujas, bei tvarias technologijas, o nauji modeliai pristatomi dižiausiose Europos baldų parodose Milane, Kiolne, Stokholme.

Rugsėjo 25 d. ieškokite baldų pažymėtų „Dizaino Savaitės“ ženklu, o nuo 16:00 iki 19:00 val. lietuvišką dizainą švęsime gera atmosfera, vaišėmis ir pokalbiais. Loftų kvartalo svečiams įėjimas bus atviras ir iš kiemo pusės (prie „Backstage Cafe“). Iki pasimatymo!

Vieta: EASE salonas, Vytenio g. 20, Vilnius
Laikas: rugsėjo 25 d. 16:00 - 19:00

UAB „Daiktų viešbutis“/Kas yra namų siela?

„Pasaulis pilnas skubančių, prakaituojančių ir labai pavargusių žmonių, o jų sielos nuolat vėluoja ir nesuspėja su savo savininkais. Dėl to kyla didžiulis sąmyšis. Sielos supranta netekusios savo šeimininkų, tačiau žmonės dažnai nesuvokia, kad prarado sielą.“ (Olga Tokarczuk „Pamesta siela“) Sielai skirtame vakare jūsų lauksime mes ir: vertingų žmonių portretų paroda kartu su loftų kvartalo mylėtojais; virtuvės ekspozicija kartu su interjero apdailos medžiagų „Termopalas“ ir baldų furnitūros „Brasa“ atstovais; įdomūs pokalbiai apie vandenį kartu su „Grohe“; lietuviškų dizaino baldų prototipų išpardavimas kartu su „Contraforma“, EMKO, INDI, „Sedes Regia“; gardūs užkandžiai su „Backstage Cafe“ ir „Delta mityba“. Gera muzika su Manfredu.

Vieta: „Demoroom“ buities mokykla, T. Ševčenkos g. 16I, Vilnius
Laikas: rugsėjo 25 d. 18:00 - 22:00

EMKO

Bendraminčių dizaino kūrėjų ir mėgėjų būryje atraskite jau bestseleriais tapusius, taip pat naujausius EMKO produktus po vienu stogu. EMKO prekės ženklas įsteigtas 2013 m. siekiant kurti, demonstruoti ir realizuoti naujausias tendencijas šiuolaikiniame dizaine. Kuriami produktai yra pelnę ne vieną apdovanojimą ir sulaukę tarptautinės spaudos dėmesio, be to, tarnaus net kelioms kartoms. Kuriame rytojui šiandien.

Vieta: Lietuvos dailininkų sąjungos galerijos vitrina, Vokiečių g. 2, Vilnius
Laikas: rugsėjo 21-25 d.

„Lonas“/Kur gimsta miego muzika?

Prisiminkite tylą salėje, kai prasideda koncertas. Tą akimirką pranyksta kasdienybės rūpesčiai, ir jūs panyrate į garsų jūrą. Ar ši akimirka jums nepanaši į jausmą prieš užmiegant?

Komforto meistrai bei miego muzikos kūrėjai „Lonas“ atveria duris ir kviečia interjero, produkto dizainerius bei architektus susipažinti, kaip gimsta rankų darbo lovos, miegamojo aksesuarai ir čiužiniai stilingam ir sveikam gyvenimui. Iš arti pamatysite kuriamus instrumentus jūsų nakties muzikai: Muzikinės lovų kolekcijos favorites lovas „Boss“, „Sonatina“ ar modulių sistemą „Jazz“, Trispalvės ir Klasikinės kolekcijų rankų darbo čiužinius bei aksesuarus patogiam miegamojo kambariui.

Specialus autobusas iš Vilniaus į Jonavą pajudės rugsėjo 24 d. 8.30 val. Numatomas grįžimas į Vilnių apie 16 val.

Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija e. paštu sandra@lonas.lt arba tel. +370 686 28 843. Patvirtinus registraciją, detalesnė informacija apie ekskursiją bus atsiųsta nurodytu e. paštu.

Vieta: Jonava
Laikas: rugsėjo 24 d. 08:30 - 16:00

Daugiau informacijos: dizianosavaite.lt