KWC AVA – bekompromisė kokybė ir dizainas virtuvės kasdienybėje

KWC_AVA_virtuves_maisytuvas

KWC_AVA_virtuves_maisytuvas

KWC_AVA_virtuves_maisytuvas

KWC_AVA_virtuves_maisytuvas

KWC_AVA_virtuves_maisytuvas

Šveicariškų maišytuvų gamintojas KWC siūlo naujieną – maišytuvų kolekciją KWC AVA.

KWC AVA    skirta moderniai šiandienos ir rytdienos virtuvei. Naujasis maišytuvas pasižymi nuosaikiu dizainu, yra tvirtas ir atsparus.

Naujojo maišytuvo dizainas nepasiduoda laikui, išskiria savo detalėmis: besiūlės jungtys tarp cilindro ir keturkampio formų – akivaizdus meistro kūrinys. Proporcingas, grakščios formos, futuristinio, stiliaus, inteligentiškai valdomas, paprastas ir lengvas naujasis maišytuvas KWC AVA skiriasi nuo jau žinomų virtuvinių maišytuvų. Šveicariška, bet ne tradiciška ir nuobodu: KWC AVA – įdomus, naujas, miestietiškas maišytuvas.

Laiko patikrinta šveicariška technologija užtikrina šiandieninius poreikius: patogus valdymas, ilgalaikiškumas, ekonomija ir draugiškumas aplinkai.

Naujojo maišytuvo rankenėlė ypač plokščia, maloni liesti, yra puikiai valdoma, judesys sklandus, nereikalaujantis pastangų.

Maišytuvas turi patogų ištraukiamą purkštuvą su KWC Jetclean technologija. Purkštuvo sietelis pagamintas iš specialios minkštos medžiagos: jei vanduo labai kietas ir susidaro kalkių apnašos, jas lengva pašalinti. Turn and Clean technologija leidžia sietelį atsukti greitai be jokių įrankių, išvalyti ir vėl įdėti atgal. Čiaupas su purkštuvu ištraukiami iki 70 cm. Hermetiška izoliacija neleidžia purkštuvui ar čiaupui įkaisti ir nudeginti rankų.

Šveicariškų maišytuvų gamintojas nustato naujus standartus virtuvėje: ekologija, eksploatavimo paprastumas, medžiagų kokybė ir stilius.

Vanduo ir maišytuvas, funkcija ir jausmas, technologija ir žaismingumas – nauja maišytuvų kolekcija iš KWC duoda visa tai drauge.

Daugiau informacijos: www.kwc.lt