KWC maišytuvas iš kolekcijos AVA

KWC
 maišytuvas iš kolekcijos AVA

KWC
 maišytuvas iš kolekcijos AVA

Maišytuvų kolekcija voniai KWC AVA išsiskiria puikiu dizainu, moderniausiomis technologijomis ir itin aukšta kokybe iš Šveicarijos, nustato naujus, šiuolaikiškus vonios kambario standartus. Jis sukurtas moderniai šiandienos ir rytdienos voniai – puiki kokybė ir dizainas už priimtiną kainą. Nuosaikaus dizaino, puikiai valdomas, ilgai tarnaujantis, tuo pačiu ir ekonomiškas bei draugiškas aplinkai – tai reikalavimai ne tik šiandienai, bet ir rytdienai.

Šio modelio dizainas – nepasiduodantis laikui ir išskirtinis savo detalėmis: besiūlės jungtys, proporcijų dermė – lyg tobulas meistro kūrinys, stilius – futuristinis, o naudojimasis – inteligentiškas, paprastas ir lengvas.

Žinovai iš karto atpažins šveicarišką stilių, bet tik ne tradiciškumą ar nuobodų. Kolekcijos ypatinga plokščia rankenėlė žavi naujoviška išvaizda ir suteikia įspūdžių naudojantis, o keraminių diskų technologija – išbandyta ir patikrinta milijonus kartų. COOLFIX – ekologiška energijos taupymo versija: vidurinėje rankenėlės padėtyje teka „šaltas“, o ne „šiltas“ vanduo, ir taip taupoma vos pradedant praustis (tik praustuvų maišytuvuose). Na o naujasis vizualiai paslėptas Neoperl® Cache® sietelis mažina vandens sunaudojimą 30 proc. visiškai neprarandant prausimosi komforto.

KWC AVA reiškia kompetenciją ir patirtį, ir maišytuvus, kurie yra gryno dizaino ir puikios kokybės. Tai aišku iš pirmo žvilgsnio, pirmo prisilietimo, pirmo judėjimo. O trumpai tariant: dėl visapusiškai gero jausmo.