"Lago" virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

"Lago"
 virtuvės baldai iš salono "Estylo"

Šiandienos mūsų gyvenime jau nėra nieko stebinančių ir neįprastų formų daiktų. Mus supantys daiktai ar baldai jau tampa mūsų kasdieniniu gyvenimu ir nejaučiam su jais harmonijos. Jie mums tampa nuobodūs ir nemieli. Dauguma mūsų galvojam, kad virtuvė turi būti vientisa ir vienodų spalvų. Spalvos jau tapusios tradicija, be kurių mes jau neįsivaizduojam savo virtuvės: juoda, sidabrinė ar balta. Italų gamintojas „Lago“ siūlo pažvelgti į virtuvę kitu kampu.

„Lago“ – tai pripažinta pasaulyje universalių baldų gamintoja, kuri išsiskiria iš pasaulinės gamintojų minios išskirtiniu vidaus gaminių dizainu ir yra viena iš rinkos lyderių. Šios kompanijos aukštos kvalifikacijos meistrų gaminiai skirti išskirtiniams interjerams, kurie nebijo iššūkių ir inovacinių sprendimų. 2009 metais „Lago“ virtuvės neliko pastebėtos kritikų ir buvo apdovanoti už geriausią metų dizainą.

Virtuvėje mes pusryčiaujam, pietaujam ir vakarieniaujam – tai pagrindė mūsų interjero erdvė, kurioje mes praleidžiame daugiausiai savo laiko. Tai vieta, kur mes kuriame santykius, kur keičiames žiniomis su artimaisiais. Kekvienas iš mūsų norėtų, kad maisto gaminamas virtuvėje taptu ne tik kasdiene rutina, o ir linksma švente sau bei artimiesiems.

Italų gamintojas „Lago“ mums siūlo išeitį, kaip įprastą maisto gaminimą virtuvėje paversti įdomiu ir išskirtiniu procesu sau ir kitiems, įtraukiant aplinkinius į spalvų ir kvapų šelsmą. Šios kompanijos aukštos kvalifikacijos meistrai sukūrė virtuves, išsiskiriančias savo stiliumi, praktiškumu ir funkcianalumu, kurios pasižymi orginalumu ir jaunatvišku ryžtu. „Lago“ kompanijos virtuves pamėgo įvairaus amžiaus grupės, nes kekvienas gali patenkinti savo norus ir pageidavimus. Tai pagrindinis šios kompanijos bruožas, kuriuo jie išsiskiria iš kitų gamintojų. „Lago“ universalių baldų gamintojas leidžia mums patiems susikurti bei susimodeliuoti virtuvę tokia kurios dėka pavyktų įgyvendinti visas savo fantazijas ir džiaugtis jos praktiškumu bei patogumu.

Jaunatviškas „Lago“ kolektyvo ryžtas, leidžia kompanijai judėti į priekį su naujausiomis technologijomis, kurios padaro šios kompanijos virtuvės baldus ypatingus ir išsiskiriančius iš kitų virtuvės baldų gamintojų. „Ketvirto matmens naujovė“ – tai ilgas „Lago“ komandos kurtas ergonomiškas virtuvės išdėstymas sujungiant visus būtinus maisto gaminimui atributus neužmirštant ir dizaino sprendimų. „Lago“ virtuves sudaro trys pagrindinės dalis: sieninės spintelės, N.O.W indaujos ir buitinė technika.

Sieninės spintelės gali būti kabinamos horizantaliai ar vertikaliai, išgaunant sau norimas formas ar figūras. Šis kabinimo/montavimo būdas garantuoja žmonėms pasirinkimo laisvę ir kartu virtuvėje išgaunamas lengvumo pojūtis, neapsunkintan jos kitomis interjero detalėmis. „Lago“ išsiskiria iš kitų pasaulinių gamintojų, jų išrasta „prislietimo sistema“, kai nenaudojant rankinėlių lengvu paspaudimu gali būti atidaromos spintelės ir stalčiai. Šio gaminotojo dar vienas išskirtinis bruožas - tai virtuvės darbastalis ir visų virtuvės elementų fasadams ir spintelių paviršiams naudojamas aukštoje temperatūroje grūdintas ir pagal patentuotą technologiją dažytas stiklas, kuris gali būti poliruotas (blizgus) ar matinis. Itin aukštoje temperatūroje grūdintas stiklas įgauna atsparumo įbrėžimams ir mechaniniams pažeidimams. Šis stiklas dažomas vakumo kameroje, o tai garantuoja nepriekaištingą dažymo kokybę.

N.O.W indaujos taip pat išsiskiria savo dizainu, praktiškumu ir nauju požiūriu į virtuvių elementus. Ši revoliucinė indaujų sistema skirta virtuvės daiktams, kurie naudojami maisto gaminimui. Indaujų vidus susideda iš kelių elementų: ištraukiami padėklai, dideli stalčiai, stalo įrankių padėklai ir funkcionalesni bei mažesni stalčiai. N.O.W indaujos pritaikomos įvairios buitinės technikos integravimui tiek išorėje (matoma) tiek ir spintų viduje (nematoma, paslepiama už indaujos durų).

Šios virtuvių ypatybės “ Lago“ kolektyvui padėjo užkariauti žmonių širdis ir pagyvinti visų mūsų kasdieninę rutiną, suteikiant žaismingumo ir komfortibilumo mūsų namuose – virtuvėse.

Pajusk „Lago“ kvėpavimą savo namuose ir tu!

Daugiau informacijos: www.estylo.lt

2010-07-12